Al.Capone w kolejnym mieście

Data dodania: 17 stycznia 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Al.Capone
Al.Capone w kolejnym mieście

Specjaliści od alkoholu pojawili się w Bochni. Nowy sklep prowadzą nowi franczyzobiorcy.

Otwarcie sklepu miało miejsce pod koniec grudnia br. Obecnie pod szyldem Al.Capone działa już 27 punktów sprzedaży, w tym 12 franczyzowych.

Każdy z nich wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą, unikalnym i stylowym wystrojem oraz dostępnością ze względu na dogodną lokalizację i godziny otwarcia. Nazwa zobowiązuje, sukces naszej sieci to przede wszystkim specjaliści od alkoholu - sprzedawcy posiadający certyfikowaną wiedzę o wszystkich oferowanych rodzajach alkoholu” – czytamy w komunikacie firmowym.

Do tej pory sieć specjalistycznych sklepów z alkoholem rozwijała się na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jednak nie poprzestanie na tym. Jak powiedział w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Marek Łabuz, dyrektor ds. rozwoju rynku Al. Capone, w tym roku sieć poszerzy zasięg terytorialny o województwo śląskie.

Minimalna kwota inwestycji potrzebna na otwarcie franczyzowego sklepu Al.Capone wynosi 150 tys. zł – tej puli pieniędzy powinno wystarczyć na wyposażenie i pierwsze zatowarowanie. Kwota jest uzależniona od wielkości sklepu i stanu lokalu, w którym będzie prowadzona działalność.

Więcej o franczyzie Al.Capone można dowiedzieć wchodząc do naszej bazy konceptów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram