Rzeszów zdobyty

Data dodania: 13 września 2016
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Al.Capone – Specjaliści od Alkoholu
Jest to już trzeci sklep w Rzeszowie.

Specjalistyczna sieć sklepów z alkoholem rozwijająca się na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego otworzyła kolejny sklep w Rzeszowie.

Jak poinformował nas Maciej Gubernat, dyrektor ds. rozwoju rynku jest to już trzeci sklep w Rzeszowie. Sklep przy ul. Strażackiej,  podobnie jak pozostałe placówki w sieci, oferuje szeroki asortyment alkoholi, obejmujący m. in. whisky, brandy, wódki, piwa koncernowe i kraftowe oraz zestawy prezentowe. W sklepie jest również otwarty regał Alei Win, w której znaleźć można ponad 200 rodzajów win, podzielonych na kategorie do określonego posiłku i półki z alkoholami regionalnymi.

Polecamy wywiad z właścicielem franczyzowego sklepu: Specjaliści od alkoholu odczarowują branżę

Odwiedzając sklepy Al.Capone można cofnąć się w czasie do lat 20-tych, gdyż klimatyczny wystrój sklepu nawiązuje do czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych.

Specjalistyczna sieć sklepów Al.Capone – Specjaliści od Alkoholu rozwija się zarówno w formacie sklepów własnych, jak i franczyzowych. Minimalna kwota inwestycji potrzebna na otwarcie franczyzowego sklepu wynosi 150 tys. zł. Tych środków powinno wystarczyć na wyposażenie i pierwsze zatowarowanie (kwota jest uzależniona od wielkości sklepu i stanu lokalu).

Twórcą tej sieci jest przedsiębiorca Sławomir Skowron związany z branżą handlową od kilkunastu lat. Pierwszy sklep Al.Capone został otwarty w 2005 roku. Ofertę współpracy franczyzowej została wprowadzona na rynek ponad dwa lata temu.

Szczegóły dotyczące współpracy z Al.Capone - Specjaliści od Alkoholu znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram