Al.Capone po raz pierwszy w centrum handlowym

Data dodania: 31 sierpnia 2023
Kategoria:

Marka Al.Capone otworzyła swój kolejny salon w całkowicie nowym formacie. To pierwszy lokal pod szyldem Al.Capone znajdujący się w galerii handlowej. Tym krokiem marka rozpoczyna nowy etap ekspansji na terenach centrów handlowych.

Nowa lokalizacja znajdująca się w łódzkiej Manufakturze to również całkowicie odmieniony koncept w zakresie asortymentu. To miejsce, w którym pasjonaci wyszukanych trunków mogą nie tylko zakupić unikatowe produkty, ale także zanurzyć się w wyjątkowej atmosferze sprzyjającej odkrywaniu nowości ze świata alkoholi. Klienci odnajdą klasyczne, cenione marki, ale również nowatorskie propozycje, które sprostają oczekiwaniom klientów o zróżnicowanych gustach. Personel, który został dodatkowo przeszkolony w zakresie wiedzy produktowej i pracy z klientem, to kolejny aspekt, który wznosi projekt marki Al.Capone na zupełnie nowy, wyższy poziom.

Otwarcie drzwi do 110. sklepu naszej marki było dla nas prawdziwym przełomem. Po raz pierwszy pojawiliśmy się w centrum handlowym, tym samym wprowadziliśmy nowy format dostosowany do tego typu obiektów. Pierwszy taki krok postanowiliśmy postawić w Manufakturze Łódzkiej, czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych galerii handlowych w Polsce. Po drodze czekało nas kilka wyzwań. Zaawansowana umowa najmu, nowy układ sklepu, w dużej mierze nowy asortyment, ułożenie towaru (m.in. ponad 500 indeksów wina!), rekrutacja i przeszkolenie personelu specjalistycznego, a na koniec nowy marketing otwarcia, tak, aby jak najlepiej zakomunikować swoją ofertę. Dzięki temu, teraz możemy serdecznie przywitać nowych klientów w progach Al.Capone. To zaprocentowało od razu, przed nami kolejne otwarcia w galeriach handlowych - mówi Marcin Górski, Członek Zarządu.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 200 000 zł na wyposażenie i remont
  • Opłata wstępna: 30 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2% od zakupów netto (możliwość zwrotu całej opłaty)
  • Opłata marketingowa: 1% od sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design