Al.Capone otwiera kolejne sklepy franczyzowe

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Al.Capone – Specjaliści od Alkoholu

Jeszcze nie opadły emocje po otwarciu czternastego sklepu Al.Capone w Szczucinie, a już otworzyliśmy kolejny punkt handlowy. Na tym nie koniec, bo jeszcze w tym miesiącu zacznie działać następna placówka. Obydwa lokale to sklepy franczyzowe – poinformował właściciel sieci Al.Capone – Specjaliści od Alkoholu.

Sklep w Szczucinie, dołączył do sieci jako sklep własny i wzorem całej sieci będzie czynny przez całą dobę 365 dni w roku. Kolejnymi sklepami pod szyldem Al.Capone są lokale w Krzeszowicach oraz w Rzeszowie.

Polecamy wywiad z Maciejem Gubernatem, dyrektorem ds. rozwoju rynku: Al. Capone skutecznie celuje w wyższą półkę

Jak zapewnia operator sieci, każdy z obecnych klientów odnajdzie tam doskonale mu znaną wysoką jakość produkcji, zaś nowi klienci będą mile zaskoczeni pojawieniem się w ich okolicy profesjonalnego całodobowego salonu alkoholowego. Obydwa sklepy są zarządzane w formule franczyzy.

Al. Capone – Specjaliści od alkoholu to wiodąca sieć sklepów z alkoholem w Tarnowie i okolicach, która zatrudnia ponad 50 osób.

INK

Osoby zainteresowane współpracą z siecią Al. Capone – Specjaliści od alkoholu zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram