Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 27 maj 2019

Foto: GRUBY BENEK

Chcąc być zawsze jak najbliżej fanów swojej pizzy, było tylko kwestią czasu, aby GRUBY BENEK powrócił na łódzkie osiedle Retkinia. Od 25 maja GRUBY BENEK zaprasza do lokalu przy ul. Retkińskiej 79 C, gdzie oferuje nową jakość produktu i obsługi.  


Otwarcie restauracji poprzedziły konkursy na Facebook'u, gdzie profil GRUBY BENEK Łódź-Retkińska był obserwowany jeszcze na długo przed otwarciem, a fanów pizzy, i nie tylko, BENEK nagradzał swymi kultowymi pozycjami z menu - pizzą i BenBurgerami. Gościom nowo otwartego lokalu GRUBY BENEK tradycyjnie oferuje darmowe WiFi, prezentacje menu i promocji na monitorach LED, a także ładowarki stołowe, dzięki którym w czasie posiłku można naładować indukcyjnie telefon. GRUBY BENEK pamięta również o najmłodszych - w pierwszych dniach działalności lokalu wszystkie odwiedzające dzieci mogą liczyć na niespodzianki.
Sieć posiada w samej Łodzi już ponad 5 restauracji, a benkowa mapa wzbogaci się lada dzień o kolejne lokale w innych miastach, gdzie aktualnie trwające inwestycje są już na ukończeniu.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Listopad 25, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
O tym się mówi
Autor: / Listopad 16, 2020
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą