Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 29 kwiecień 2019

Foto: LodyBonano zaczynają sezon kolejnymi otwarciami

Nowe lokalizacje, uproszczone menu oraz deser dla fanów świeżych owoców – oto, co czeka na klientów LodyBonano.


Tym razem do grona miłośników zimnych deserów dołączą mieszkańcy m.in. Tykocina, Oławy, Olsztyna oraz Lipska. Kolejne punkty w mieście otwierają się także w Białymstoku, Hajnówce i Żarach. W sumie na mapie kraju pojawi się kilkanaście nowych lokali. – Ta lista jeszcze się powiększy – mówi Magdalena Kwiatkowska, manager rozwoju sieci. – Cały czas otrzymujemy zgłoszenia od osób zainteresowanych prowadzeniem własnej lodziarni.

Jak co roku, LodyBonano zaskoczą nowym deserem. Tym razem będzie to BonaNOWY – lody śmietankowe, posypane kawałkami owoców, serwowane w ekologicznym kubeczku.

Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy dla nich coś wyjątkowego. BonaNOWY to połączenie klasyki i nowoczesności, deser, w którym słodycz lodów miesza się ze smakiem dojrzałych owoców, kupowanych od lokalnych dostawców. Wszystko dopełnia ekologiczny kubeczek – wyraz naszej troski o środowisko – tłumaczy Monika Zalewska.

Deseru BonaNOWY spróbujemy w Białymstoku, Wschowej, Ełku, Wąbrzeźnie, Żarach, Augustowie i Wyszkowie. Te lodziarnie przejdą także metamorfozę całego menu.

– Koncept BonaNOWY to również nieco inna oferta, w której króluje minimalizm. Uproszczone menu ograniczyliśmy do najpopularniejszych produktów – w ten sposób chcemy ułatwić naszym gościom wybór – podsumowuje Magdalena Kwiatkowska.
Na klientów nowo powstałych lodziarni czekają ponadto huczne otwarcia oraz atrakcyjne zniżki.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Maj 22, 2019
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Ludzie i biznes
Autor: / Sierpień 26, 2019
O tym się mówi
Autor: / Lipiec 15, 2019
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 04.11.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 23.10.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 16.10.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą