Franczyza w Polsce


DATA DODANIA: 29 marzec 2018
Zakupy pod drzwi

Foto: abc na Kołach

Sieć agencyjna specjalizująca się w handlu obwoźnym planuje podwoić liczbę partnerów obsługujących mieszkańców wsi. 

W ramach sieci abc na Kołach należącej do Grupy Eurocash działa obecnie 30 agentów. Firma planuje, że do końca tego roku ta liczba wzrośnie do 75.

Jesteśmy systemem agencyjnym. Dajemy agentom auto i towar. Osoby współpracujące z nami nie ponoszą żadnych kosztów związanych z rozpoczęciem działalności - oprócz wkładu finansowego w ramach zabezpieczenia za udostępniony samochód dostawczy. Przedsiębiorcy są rozliczani od obrotu – mówi portalowi franczyzawpolsce.pl Jan Sosnowski specjalista ds. marketingu abc na Kołach.

Sieć sklepów obwoźnych działa na terenie małych i bardzo małych miejscowości od 2015 roku. Koncept charakteryzuje nie tylko brak wpłaty własnej przy rozpoczęciu współpracy. Przedsiębiorcy mogą liczyć też na dużą niezależność i wsparcie centrali.

Jako narzędzie do pracy agenci otrzymują specjalistyczne auto, laptop i towar, który będą sprzedawać (agent nie ponosi kosztów otrzymywanego towaru). Firma oferuje ponadto wsparcie marketingowe i operacyjne.

Szczegółowe informacje na temat oferty współpracy w ramach sieci abc na Kołach znajdziecie w naszej bazie systemów sieciowych. 

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Czerwiec 2, 2020
Aktualności
Aktualności
Autor: / Wrzesień 28, 2020

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Ludzie i biznes
Autor: / Lipiec 20, 2020
Własny Biznes


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą