Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 16 marzec 2018
Grene - nowy rok, kolejne sklepy

Foto: GRENE Knyszyn

Specjalistyczna sieć sklepów, działająca w branży rolniczo-technicznej powiększyła się o cztery kolejne placówki franczyzowe. 

Obecnie pod szyldem Grene działa ponad 150 sklepów na terenie całej Polski. Stabilny rozwój sieci detalicznej marka zawdzięcza wsparciu największej w Polsce i Europie firmy, zajmującej się sprzedażą hurtową - Kramp.

Dzięki tej współpracy Grene oferuje franczyzobiorcom atrakcyjny model biznesu. Na początku tego roku sieć specjalistycznych sklepów powiększyła się o cztery kolejne placówki:

Grene Tuchola

Przedsiębiorcy działający w branży rolniczej wiedzą, że Tuchola to polska stolica pomp hydraulicznych. W tej pełnej zabytków miejscowości znalazło się również miejsce na sklep rolniczo-techniczny Grene. Właścicielem tej placówki jest franczyzobiorca Marcin Korba.

Grene Janów

Michał Toczyłowski w podlaskiej miejscowości Janów otworzył dwa sklepy – Grene i Krówka. Współpraca firmy Rol-bud z KRAMP trwa od pewnego czasu, a sklep pod marką Grene jest ukoronowaniem tejże kooperacji. Już w dniu otwarcia można było zauważyć, iż takiego typu sklepu bardzo brakowało w bliskiej okolicy.

Grene Knyszyn

Punkt sprzedaży w Knyszynie to wynik współpracy z firmą Agromet S.C. Jej Właściciel Karol Kościuk, od wielu lat prowadzi sklep rolniczy w Mońkach, będąc niejako centrum zaopatrzenia w części do ciągników i maszyn rolniczych. Sklep w Knyszynie to rozszerzenie działalności w nowej lokalizacji o dodatkowe produkty z oferty Grene. Jak mówi właściciel tego sklepu, „kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu”.

Grene Stanin

Stanin – miejscowość położona w północnej części województwa lubelskiego, na granicy z Mazowszem. Powstały w tej miejscowości sklep Grene jest wynikiem współpracy z firmą Agrohandel Łukasz Jarkowski. To już drugi sklep rolniczo-techniczny Grene tego franczyzobiorcy. Pierwszy rok temu rozpoczął swoją działalność w miejscowości Latowicz.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Ludzie i biznes
Autor: / Maj 20, 2020
O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 22, 2020
Raporty
Autor: / Czerwiec 25, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą