Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 23 styczeń 2018
Grene zadamawia się na Pomorzu

Foto: Grene

Otwieramy kolejny sklep i zapraszamy wszystkich 24 stycznia do Tucholi – poinformowali przedstawiciele specjalistycznej sieci franczyzowej. 

Pod szyldem znanej sieci specjalistycznych sklepów działa już ponad 150 placówek. Kolejny sklep rozpocznie swoją działalność w malowniczej okolicy, w Tucholi (województwo kujawsko-pomorskie). Właściciel sklepu, nowy franczyzobiorca Marcin Korba oddaje do dyspozycji klientów punkt sprzedaży o powierzchni 400 m².

Sklep Grene oferuje fachową obsługę i doradztwo w doborze asortymentu. Punkt w Tucholi zostaje też wyposażony w zakuwarkę hydrauliczną.

Oferta Grene należy do jednej z niewielu na rynku, które z powodzeniem rozwijają się w małych miastach, czy nawet wsiach. Jest to związane z profilem działalności sklepu, ukierunkowanego w kompleksowe zaopatrzenie rolników w części zamienne do maszyn i ciągników, akumulatory, opony, hydraulikę siłową, transmisję mocy, artykuły eksploatacyjne, odzież, obuwie, zootechnikę. Oferta sklepu odpowiada również na potrzeby działkowców i właścicieli domków jednorodzinnych.

Informacje na temat oferty franczyzy Grene znajdziecie w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Sierpień 12, 2019
Ludzie i biznes
Autor: / Lipiec 23, 2019
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą