Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 23 styczeń 2018
Grene zadamawia się na Pomorzu

Foto: Grene

Otwieramy kolejny sklep i zapraszamy wszystkich 24 stycznia do Tucholi – poinformowali przedstawiciele specjalistycznej sieci franczyzowej. 

Pod szyldem znanej sieci specjalistycznych sklepów działa już ponad 150 placówek. Kolejny sklep rozpocznie swoją działalność w malowniczej okolicy, w Tucholi (województwo kujawsko-pomorskie). Właściciel sklepu, nowy franczyzobiorca Marcin Korba oddaje do dyspozycji klientów punkt sprzedaży o powierzchni 400 m².

Sklep Grene oferuje fachową obsługę i doradztwo w doborze asortymentu. Punkt w Tucholi zostaje też wyposażony w zakuwarkę hydrauliczną.

Oferta Grene należy do jednej z niewielu na rynku, które z powodzeniem rozwijają się w małych miastach, czy nawet wsiach. Jest to związane z profilem działalności sklepu, ukierunkowanego w kompleksowe zaopatrzenie rolników w części zamienne do maszyn i ciągników, akumulatory, opony, hydraulikę siłową, transmisję mocy, artykuły eksploatacyjne, odzież, obuwie, zootechnikę. Oferta sklepu odpowiada również na potrzeby działkowców i właścicieli domków jednorodzinnych.

Informacje na temat oferty franczyzy Grene znajdziecie w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Czerwiec 8, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Kwiecień 14, 2020
Własny Biznes
Autor: / Kwiecień 8, 2020
Im się udało
Autor: / Czerwiec 11, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą