Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 02 styczeń 2018
Drzwi do sukcesu

Foto: Majster Plus

Coraz więcej naszych dotychczasowych partnerów otwiera kolejny sklep pod szyldem Majster Plus – mówi Marcin Zieleśkiewicz, dyrektor ds. sprzedaży hurtowej spółki Składy VOX.

W 2017 roku w sieci Majster Plus otwarto około 20 nowych sklepów. Większość z tych obiektów należy do dotychczasowych partnerów handlowych firmy.

W ub.r. zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania działaniem w ramach naszej sieci z uwagi na rosnące zapotrzebowanie klientów detalicznych zakupami produktów z kategorii drzwi i podłóg. W tym roku planujemy dalszą ekspansję, polegającą m.in. na przebudowach i zmianach lokalizacji istniejących obiektów. Przygotowujemy się do otwarcia około 25-30 nowych punktów handlowych – opowiada Marcin Zieleśkiewicz.

I dodaje: Dotychczasowe wyniki sprzedaży w sieci Majster Plus, która notuje ponad 15% wzrostu wobec 2016 roku, dopingują nas do jeszcze mocniejszej ekspansji w 2018 roku.

Sieć Majster Plus jest częścią Grupy Kapitałowej VOX. Dzięki temu jej partnerzy mają możliwość korzystania z zaplecza logistycznego, finansowego, handlowego i marketingowego firmy.

Każdy franczyzobiorca ma możliwość rozszerzenia asortymentu sklepu o produkty z branży wykończeniowej i budowlanej, na które jest zapotrzebowanie na lokalnym rynku.

Szczegóły dotyczące oferty współpracy franczyzowej Majster Plus znajdują się w naszej bazie systemów sieciowych.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Lipiec 10, 2019
Aktualności
Autor: / Wrzesień 19, 2019

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Listopad 15, 2019
Raporty
Autor: / Lipiec 29, 2019
O tym się mówi

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą