Franczyza w Polsce

At TheBestWritingService.com, The enter site provides a wide range of custom writing service to students from all academic levels,

Opublikowano: 12 wrzesień 2017

should kids have homework A Written Statement University masters dissertation abstract research paper copyright Akademia Versum

http://dstudio.es/?dissertation-literature for students available in our paper writing service. Order essay here to get excellent papers written according to your request. Genetic Modified Food Essay Printable Version Company Name Wells Ford Location Stirling, ON Date Posted April 17, 2018 Category Automotive / Transportation Job Type Prowadzisz własny salon fryzjerski? A może zamierzasz uruchomić gabinet kosmetyczny? Jeśli tak, z pewnością przyda Ci się specjalistyczna branżowa wiedza. Po porady ekspertów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, zajrzyj do Akademii Versum. To internetowy kurs dla managerów i właścicieli firm z sektora hair & beauty. Czytaj interesujące artykuły, bądź na bieżąco z nowinkami i rozwijaj swój biznes.

Order cheap college papers online. follow link from custom writing service. Online custom writing service offers assignment, college paper, dissertation http://kazamdo.com/?essay-does-money-buy-happiness - Get main recommendations as to how to receive the best essay ever Cooperate with our writers to get the quality Czym jest Akademia Versum?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że wiedza jest ogromnym potencjałem każdego właściciela firmy. Prowadzenie salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego wymaga nie tylko zgłębienia tajników realizowania zabiegów, ale także zapoznania się z licznymi zagadnieniami z zakresu marketingu, IT, zarządzania, a nawet prawa. Właściciele firmy z branży hair & beauty spędzają długie godziny we własnym salonach, doglądając ich działalności.

Przez to nie mają czasu na wyszukiwanie w sieci treści, które pomogą im rozwijać biznes. Właśnie z myślą o takich osobach powstała Akademia Versum. Portal wiedzy, gromadzący rzetelne informacje z branży fryzjersko-kosmetycznej. To miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na wielu nurtujących Cię pytań, a także zapoznasz się z najnowszymi trendami i znajdziesz porady, które pomogą Ci zdobyć nowych klientów.

podpis

Treści zamieszczone na stronach Akademii Versum zostały podzielone na przystępne lekcje. Osoby zainteresowane nowymi poradami mogą być na bieżąco z publikowanym materiałami, dzięki śledzeniu profilu Versum.pl na Facebooku. Tam zawsze zamieszane są informacje o najświeższych tekstach. Czytelnicy portalu mogą również dowiadywać się o najnowszych lekcjach subskrybując newsletter. Co ważne, dostęp do AkademiiVersum.pl jest w pełni bezpłatny dla wszystkich – aby zyskać dostęp do artykułów, wystarczy po prostu zajrzeć na stronę.

Get Flat 30% OFF on online enter services in Australia. Get the best assignment assignment assistance for your university projects from Korzystaj z porad prawdziwych ekspertów

Artykuły publikowane na stronach Akademii Versum są opracowywane przez ekspertów z różnych dziedzin. Można znaleźć tu choćby treści tworzone przez Ewę Nickel, która przez 20 lat gromadziła doświadczenia, zarządzając firmami produkującymi sprzęt SPA & wellness. Na stronach portalu publikuje Anna Wydra-Nazimek – magister kosmetologii, wyspecjalizowana w zakresie marketingu w branży hair & beauty, Ewa Mielcarek – dziennikarka tworząca m.in. dla „Estetica Polska” i „art of BEAUTY”, prawniczka Elżbieta Wodo-Zacharek oraz Marta Fiłoń – trenerem sprzedaży i obsługi klienta oraz zarządzania pracownikami w salonach urody i spa, która jest prowadzącą Akademii Managera Spa & Beauty. Wymienione osoby to jednak zaledwie początek długiej listy specjalistów. W sumie w skład redakcji Akademii Versum wchodzi 20 ekspertów, którzy w przystępny sposób dzielą się swoim potencjałem z czytelnikami portalu.

Need to have your work Pneumatics Homework Help? Professional proofreaders available 24/7. Jak powstała Akademia?

Akademia Versum to jeden z projektów stworzonych z myślą o wspieraniu osób działających w branży hair & beauty. Portal powstał z inicjatywy producenta Versum – nowoczesnej platformy do łatwego zarządzania salonami fryzjerskimi i gabinetami kosmetycznymi, której użytkownicy mają dostęp do funkcjonalnego, wirtualnego terminarza. Z jej pomocą można także łatwo prowadzić działania marketingowe, a generowane przez oprogramowanie raporty umożliwiają m.in. kontrolowanie i rozliczanie pracowników.

Zobacz także https://www.akademiaversum.pl


Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%