Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 07 marzec 2017

Foto: freeimages.com

Polskie dzieci będą miały możliwość pobawić się zabawkami tej samej firmy, co dzieci brytyjskiej rodziny królewskiej. Hamleys, franczyzowa sieć sklepów z zabawkami otworzy w tym roku pierwszy salon w Polsce.

Hamleys ma ponad 70 sklepów na całym świecie, w tym w Dublinie, Dubaju, Ammanie, Glasgow, Bombaju, Madrasie i Rijadzie. Najsłynniejszy sklep tej marki znajduje się przy Regent Street w Londynie.

Jest jedną z głównych atrakcji turystycznych stolicy Wielkiej Brytanii. Marka jest od wielu lat oficjalnym dostawcą brytyjskiej rodziny królewskiej i to jej maskotkami bawią się mały książę George i księżniczka Charlotte.

Polski Hamleys, analogicznie jak w innych krajach będzie zarządzany przez partnera franczyzowego - czeską firmę Inexad. Pierwszy salon w naszym kraju zostanie otwarty w warszawskiej Galerii Północnej.

Hamleys działa na rynku od 260 lat. W swojej ofercie ma większość międzynarodowych marek, m.in. Lego, Nerf, Hasbro, Mattel i Disney. Ponad 40 proc. oferowanych zabawek to autorskie produkty i można je znaleźć tylko w salonach działających pod tą marką.

To kolejna franczyzowa marka sieci sklepów z zabawkami na polskim rynku. Za pomocą franczyzy na rynek weszła hiszpańska sieć Imaginariumi i amerykańska Toys R Us. Sieć franczyzową buduje również polska marka Toy Planet. 

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Sierpień 14, 2019

A może te Cię zaciekawią

Ludzie i biznes
Autor: / Sierpień 26, 2019
Ludzie i biznes
Autor: / Październik 2, 2019
Raporty
Autor: / Listopad 12, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą