Franczyza w Polsce


DATA DODANIA: 27 kwiecień 2011
DSC00731_fPonad 70 proc. wyszukiwań w internecie rozpoczyna się od wpisania interesującej użytkownika frazy w wyszukiwarkę. Co zrobić, by wśród tysiąca witryn i firm znalazł on właśnie Twoją firmę?


Spośród wszystkich wyników internauci najchętniej wchodzą na kilka pierwszych wyświetlanych przez wyszukiwarkę stron, dlatego dla firm tak ważne jest, by znaleźć się jak najwyżej. I tu z pomocą przychodzi pozycjonowanie. Pozycjonowanie to, najprościej mówiąc, zestaw technik umożliwiających umieszczenie witryny na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach.

Nie wszystkie witryny pozycjonuje się łatwo. Aby robić to skutecznie i efektywnie, strona musi być tak przygotowana, by wyszukiwarka mogła ją bez problemu odszukać. Ważny jest także dobór słów kluczowych, poprzez które nasza strona będzie wyszukiwana. Warto testować różne kombinacje, a także uzbroić się w cierpliwość. Osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników to często efekt wielu miesięcy wytężonej pracy.

Wiele firm pozycjonowanie swoich stron internetowych powierza specjalistom, zwłaszcza, że w tej branży obowiązuje zazwyczaj rozliczanie na podstawie efektów - im wyżej nasza witryna jest w wynikach wyszukiwania na daną frazę, tym więcej płacimy.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Marzec 18, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Lipiec 1, 2019
Raporty
Autor: / Kwiecień 30, 2019
Ludzie i biznes
Autor: / Maj 6, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 19.06.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 12.06.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 05.06.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą