Franczyza w Polsce

Opublikowano: 18 kwiecień 2011
DepilConcept_LublinW marcu ruszył pierwszy w Polsce salon międzynarodowej sieci DepilConcept. Start był wyjątkowo udany, bowiem placówka przekroczyła próg rentowności już w 13. dniu działalności.- Tak dobry start był możliwy dzięki wszechstronnemu i wielopłaszczyznowemu wsparciu. Ze strony franczyzodawcy otrzymaliśmy kompleksową pomoc w zakresie działań marketingowych, szkoleniowych i organizacyjnych. Uruchomienie tego typu biznesu, przy jednoczesnym moim dużym zaangażowaniem w dotychczasowe działalności byłoby dużo trudniejsze bez tak dużej pomocy. Wiedza, a przede wszystkim doświadczenie są tutaj nieodzowne. Dziś już mogę powiedzieć, iż rozważam otwarcie drugiego salonu w najbliższych miesiącach. Wierzę, że działalność, której się podjąłem ma przyszłość i że będzie coraz lepiej – mówi Wojciech Mazurek, właściciel salonu DepilConcept.

Jego salon działa od 16 marca br. w Lublinie na zasadzie franczyzy. Świadczy usługi depilacji, fotodepilacji, fotoodmładzania, leczenia trądziku, usuwania przebarwień oraz zabiegi na pęknięte naczynka. Koncept DepilConcept wywodzi się z Portugalii. Jego rozwój w naszym kraju jest odpowiedzią na zwiększone w ostatnim czasie zainteresowanie klientów różnego rodzaju zabiegami poprawiającymi kondycję i urodę.

- Śmiało można powiedzieć, że nadchodzą czasy prosperity. My oferujemy sprawdzony pomysł, który gwarantuje zysk i szybki zwrot z inwestycji. Jesteśmy zadowoleni z wyniku jaki osiągnął salon w Lublinie. W ciągu zaledwie 13 dni działalności przychody przekroczyły koszty, a to oznacza rentowność już od pierwszego miesiąca – tłumaczy polski franczyzodawca Marta Szymczak.

W najbliższych miesiącach planowane jest uruchomienie kolejnych salonów DepilConcept m.in. w Warszawie, Piasecznie, Łodzi, Lublinie, Łomży i Płocku. Trwają też prace nad otwarciem pierwszych dwóch salonów BodyConcept w Warszawie i Dąbrowie Górniczej. BodyConcept to salony urody o kompleksowej ofercie, stworzone i rozwijane przez tę samą firmę co DepilConcept. Następne otwarcia BodyConcept planowane są w takich miastach jak Poznań, Gdańsk i Wrocław.

JCB

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 16.11.2017

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 23.11.2017

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.11.2017

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Na co zwracasz uwagę w pierwszej kolejności w ofercie współpracy franczyzowej?

44.7%
28.9%
10.5%
10.5%
5.3%