Franczyza w Polsce

Opublikowano: 30 kwiecień 2018
Sukces w zasięgu ręki - nowy numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży!

Foto: Franczyza&Biznes

Homework Help With Logarithms Subtraction W biznesie - wiadomo - liczy się pomysł. Ale czy to wystarczy by odnieść sukces?

Każdy, kto jest na początku swojej drogi biznesowej ma takie dylematy. W najnowszym wydaniu magazynu Franczyza&Biznes możecie skorzystać z małej "ściągawki" jeśli interesuje Was - drodzy czytelnicy - temat finansów i ubezpieczeń. W raporcie przedstawiamy  jak wygląda ten segment rynku, oraz prognozy na przyszłość.

Mamy też coś ciekawego dla menadżerów, którzy jeszcze pracują na etacie, ale myślami są już we własnym biznesie. Czy łatwo przejść z pewnego stołka, na niepewny grunt, jakim jest własny biznes? Warto sprawdzić w naszym temacie numeru.

Jak w każdym numerze, staramy się, by nie zamęczyć Was cyframi, ale zainteresować ciekawymi rozmówcami. Nie inaczej jest tym razem. Moim rozmówcą w wywiadzie numeru był Agustin Egurrola - artysta i biznesmen, właściciel największej w Polsce sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio, który zobrazował mi dosadnie, od czego jego zdaniem zależy sukces. To co powiedział nie wszystkim się spodoba. Rozmowa bardzo inspirująca i motywująca do działania.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmów z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzielą się franczyzobiorcy konceptów - Olimp, Tax Care oraz GTLux.

Nie boimy się trudnych tematów, nie zabrakło więc artykułów chociażby o tym, że nie można ograniczać konkurencji - taką decyzję usłyszał jeden z franczyzodawców. Kto?

I tradycyjnie, na koniec baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Redaktor Naczelna

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

source url ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 24.05.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 22.05.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

go to link FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.05.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%