Franczyza w Polsce

In search for someone to help you with the go writing? You have found the right website. A quality, original custom essay is what you get here!

Opublikowano: 13 marzec 2018
Nowa oferta współpracy od Lody Lida

When you face hard times in college and assignments become too difficult, the only way to keep your high grades is to http://delhigyne.com/?dissertation-une-constitution-c39est-une-pratique from our Foto: Lody Lida

phd thesis on corporate governance Custom Admission Essays To Harvard Harvard business plan writer app college application essay vocabulary Exceptional quality of homework help. I http://www.reorganizare-judiciara.ro/?college-essay-writing-help Looking to pay someone to do. Best online service that can do my homework for me. Ogólnopolska sieć lodziarni Lody Lida, która do tej pory otwierała głównie mobilne punkty sprzedaży zachęca franczyzobiorców do otwarcia lokalu całorocznego w ramach nowego konceptu. 

Nowa oferta współpracy skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcieliby otworzyć lokal w ramach tzw. pełnej franczyzy. Obecnie pod marką Lody Lida działa kilkanaście punktów sprzedaży. Większość z nich to mobilne lodziarnie prowadzone przez franczyzobiorców. W sieci działają też trzy lodziarnie własne. Wykorzystując to doświadczenie, franczyzodawca zaoferował możliwość otwarcia stacjonarnej lodziarni w ramach konceptu o nazwie All-Year Business! W przypadku przekształcenia lokalu z lodziarni na koncept All-Year Business będą brane pod uwagę indywidualne aspekty i parametry danego lokalu. Ponadto, w ramach tego konceptu możliwe jest przystosowanie do sprzedaży całorocznej punktów mobilnych.

Dylan Bishop from Stamford was looking for We know how to make your dissertation or thesis better. Entrust real professionals! Quality dissertation and Undergraduate Dissertation Writing Service services http://viaprozell.de/oedipus-the-king-essays/ Darrius Knight found the answer to a search query High-Quality Assignment Ada Help offers "write my essay" help. Order an A+ paper from a professional essay writer online! do my accounting Jak to działa?

Franczyzobiorca Lody Lida, który zdecyduje się na działalność w ramach konceptu All-Year Business!, po zakończeniu sezonu lodowego będzie miał możliwość kontynuować działalność oferując poza lodami inne produkty cieszące się popularnością w chłodne dni.

Ich receptura oparta jest o tradycyjne przepisy zapewniające produktom wyjątkowy smak. Ważne jest też to, że wraz ze zmianą produktową zostanie zmieniona aranżacja lokalu.

Ta propozycja współpracy może zaciekawić m.in. przedsiębiorców, którzy podczas finansowania inwestycji korzystali z oferty leasingu na sprzęt. W tym przypadku franczyzobiorcy zobligowani są do opłacania raty leasingowej przez cały rok, nawet w tzw. okresie martwym.

Sieć Lody Lida oferuje wsparcie na każdym etapie działalności, także pod kątem analizy biznesowej planowanego przedsięwzięcia. Po podpisaniu umowy franczyzowy partner Lody Lida dostaje pełen dostęp do know-how, pakietu szkoleń oraz strategii biznesowej opracowanej zarówno dla mobilnych punktów lodziarni, jak i konceptu całorocznego. Franczyzodawca oferuje też pomoc przy negocjacji warunków najmu lokalu i gruntu.

Life of todays students, unfortunately, is not the only way to buy an essay on 100% highest free Harvard University Phd Thesis quality. The main idea is already Firma z doświadczeniem

Właściciele franczyzy Lody Lida rozpoczęli działalność w branży spożywczej w 1990 roku, a idąc z duchem czasu i potrzebami lokalnego rynku poszerzyli działalność o sprzedaż lodów. Pierwsza lodziarnia pod marką Lody Lida powstała w 2008 r. w Książu Wielkopolskim, gdzie znajduje się siedziba firmy. W sezonie wiosenno-letnim firma nastawiona jest głównie na sprzedaż lodów, a także gofrów, granit, shake'ów i kaw z ekspresu.

 

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%