Franczyza w Polsce

Getin Bank

Getin Bank

Opublikowano: 28 grudzień 2017
Noworoczny numer Franczyza&Biznes

Foto: Franczyza&Biznes

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny już w kioskach i salonach prasowych! Nie zabrakło w nim ciekawych tematów, analiz rynkowych, wywiadów, porad i aktualności ze świata biznesu.

Drodzy Czytelnicy, w noworocznym numerze magazynu przedstawiamy raport – podsumowanie 2017 roku, z którego można się dowiedzieć się m.in. ile konceptów sieciowych działało na naszym rynku, w których branżach franczyza rozwijała się najszybciej, jakie trendy dominują na rynku w kontekście rozwoju systemów sieciowych oraz jakie są prognozy dalszego rozwoju tego modelu biznesowego w Polsce.

W raporcie odpowiadamy też na pytanie, czy franczyza jest popularna, dlaczego firmy decydują się na rozwój sieci partnerskich, jakie korzyści z tego płyną zarówno dla dawców, jak i biorców licencji, jakie są bariery rozwoju biznesu w oparciu o franczyzę oraz jaka jest dynamika rozwoju sieci franczyzowych w poszczególnych branżach.

W temacie numerze przypomnieliśmy z kolei o tym, że Polacy to pomysłowy naród. Podaliśmy kilka przykładów nietypowych biznesów, które mają szansę na podbicie rynku nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Sprawdziliśmy również jakie znaczenie mają social media w biznesie. Czy przedsiębiorca musi rozmawiać ze swoimi odbiorcami online, aby firma mogła dobrze prosperować również w realu.

W najnowszym numerze nie zabrakło także porad, m.in. jak sprzedać licencję za granicę, na ile ważne dla biznesu jest to, w jakiej lokalizacji zostanie otwarta firma oraz jakich błędów należy unikać rekrutując franczyzobiorców.

Poruszyliśmy ponadto takie tematy jak, bankowość mobilna, czy roboty wygryzą nas z roboty oraz dlaczego Polacy są łatwym łupem dla nieuczciwych firm pośrednictwa kredytowego.

Oczywiście to nie wszystko - w najnowszym numerze Franczyza&Biznes znajdziecie o wiele więcej artykułów, w których poruszamy tematy dotyczące franczyzy i nie tylko.

Na koniec, jak zwykle udostępniamy bazę sprawdzonych pomysłów na własny biznes. Miłej lektury!

 

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 31.01.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 24.01.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 02.02.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Co decyduje o tym, że nowa oferta franczyzy jest wiarygodna?

45.8%
25%
14.6%
10.4%