Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 24 październik 2017
Fonny Funny rusza z franczyzą

Foto: Fonny Funny

Najnowsze akcesoria służące do ozdoby i ochrony telefonów, a także zaprojektowane przez klienta etui – to wszystko można kupić korzystając z oferty stoisk Fonny Funny w galeriach handlowych.

Jak mówi Piotr Andrzejewski, dyrektor generalny sieci Fonny Funny, stoiska w ciągach komunikacyjnych centrów handlowych to potencjał handlu impulsowego.

Za inspirację do stworzenia nowej sieci posłużyło kilkunastoletnie doświadczenie w rozwoju i zarządzaniu największą w Polsce siecią franczyzową z telefonami i elektroniką. To doświadczenie przekuwamy w nowy projekt i szukamy franczyzobiorców i lokalizacji z całej Polski – opowiada Piotr Andrzejewski.

Dodaje, że w ramach sieci Fonny Funny jest już kilka dobrze prosperujących stoisk, a kolejne są w przygotowaniu.

Poszukujemy do współpracy młodych i ambitnych osób, które chciałyby zainwestować w rozwojową branżę. Nasza oferta franczyzy skierowana jest także do osób mających już doświadczenie w prowadzeniu biznesu, które chciałyby otworzyć i rozwinąć dodatkową działalność. Kapitał potrzebny na start to około 20 tys. zł. Inwestycja to głównie zakup towaru, kasy fiskalnej i komputera na stoisko. Szacujemy, że zwrot zainwestowanych pieniędzy osiąga się po około pół roku działania stoiska. W pierwszym kwartale 2018 roku chcielibyśmy mieć około 20 punktów franczyzowych – kontynuuje Piotr Andrzejewski.

Fonny Funny to stoiska sprzedażowe (tzw. wyspy) znajdujące się w centrach handlowych w całej Polsce. Asortyment stanowią różnorodne etui, pokrowce, nakładki oraz folie i szkła ochronne na telefony.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Sierpień 5, 2019

A może te Cię zaciekawią

Raporty
Autor: / Listopad 12, 2019
Raporty
Autor: / Wrzesień 20, 2019
Im się udało
Autor: / Lipiec 8, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą