Franczyza w Polsce

Opublikowano: 12 październik 2017
GRENE Olesno: Stawiamy na kompleksowość usług

Foto: Grene

Specjalistyczna sieć sklepów rolniczo-technicznych GRENE powiększyła się o kolejną placówkę franczyzową. 

W województwie opolskim nad rzeką Stobrawą przy drodze krajowej nr 11 położone jest miasteczko Olesno. Jest ono siedziba mającej typowo rolniczy charakter gminy, w której przeważa produkcja roślinna. Historycznie należy do Górnego Śląska czego efektem jest to, że miasto i okolice zamieszkują bardzo ambitni ludzie. Dwoje z nich postanowiło dołączyć do grona franczyzobiorców GRENE.

Barbara i Piotr Buchta od lat prowadzą w Oleśnie punkt sprzedaży maszyn. Można zatem powiedzieć, że tematyka rolnicza jest dla nich chlebem codziennym. Od lat docierają do nich także klienci poszukujący części do maszyn. W odpowiedzi na ich potrzeby państwo Buchta postanowili znacząco rozszerzyć dostępność do bazy części do maszyn dla klientów otwierając sklep rolniczo-techniczny GRENE.

Nowoczesny budynek i różne formy wsparcia odbiorców z sektora rolniczego to propozycja, obok której nie można przejść niezauważenie. Kompleksowość usług to jest to, na co stawiają właściciele sklepu GRENE w Oleśnie. Wisienką na torcie jest adres sklepu, który znajduje się przy ulicy Rolniczej.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 16.11.2017

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 23.11.2017

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.11.2017

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Na co zwracasz uwagę w pierwszej kolejności w ofercie współpracy franczyzowej?

42.1%
27.4%
14.7%
5.3%
9.5%