Franczyza w Polsce

source

Opublikowano: 12 październik 2017

Specjalistyczna sieć sklepów rolniczo-technicznych GRENE powiększyła się o kolejną placówkę franczyzową. 

W województwie opolskim nad rzeką Stobrawą przy drodze krajowej nr 11 położone jest miasteczko Olesno. Jest ono siedziba mającej typowo rolniczy charakter gminy, w której przeważa produkcja roślinna. Historycznie należy do Górnego Śląska czego efektem jest to, że miasto i okolice zamieszkują bardzo ambitni ludzie. Dwoje z nich postanowiło dołączyć do grona franczyzobiorców GRENE.

Barbara i Piotr Buchta od lat prowadzą w Oleśnie punkt sprzedaży maszyn. Można zatem powiedzieć, że tematyka rolnicza jest dla nich chlebem codziennym. Od lat docierają do nich także klienci poszukujący części do maszyn. W odpowiedzi na ich potrzeby państwo Buchta postanowili znacząco rozszerzyć dostępność do bazy części do maszyn dla klientów otwierając sklep rolniczo-techniczny GRENE.

Compare And Contrast Essay Introduction Nowoczesny budynek i różne formy wsparcia odbiorców z sektora rolniczego to propozycja, obok której nie można przejść niezauważenie. Kompleksowość usług to jest to, na co stawiają właściciele sklepu GRENE w Oleśnie. Wisienką na torcie jest adres sklepu, który znajduje się przy ulicy Rolniczej.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Co Cię najbardziej interesuje w ofercie franczyzy?

30.8%
50.8%
13.8%
1.5%