Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Opublikowano: 11 sierpień 2017

Foto: Krowarzywa

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród restauracji oferujących dania wegańskie otworzy franczyzowe lokale w kolejnych miastach.

Jak powiedział serwisowi franczyzawpolsce.pl współwłaściciel sieci barów wegańskich Krzysztof Bożek, lokale w Gdańsku i Wrocławiu poprowadzą nowi partnerzy firmy.

Wszyscy nasi partnerzy przyszli do nas bez doświadczenia w gastronomii. Na przykład, właściciele franczyzowego baru Krowarzywa w Białymstoku, który został otwarty około miesiąca temu działali wcześniej w sektorze bankowości. Z kolei we Wrocławiu, lokal otworzy para narzeczonych, którzy niebawem wezmą ślub. Oni z kolei, mieszkali wcześniej w Niemczech i będąc jeszcze za granicą zwrócili się do nas z pytaniem o możliwość otwarcia lokalu Krowarzywa we Wrocławiu. Natomiast w Gdańsku lokal otworzy dwóch braci, którzy przeprowadzają się do tego miasta z Warszawy właśnie w tym celu – mówi nam Krzysztof Bożek.

Na tym koniec zapowiadanych otwarć. Marka nie rezygnuje również z rozwoju w kanale własnym. We wrześniu planuje otworzyć kolejny – trzeci już bar w stolicy.

Ponadto, jesteśmy blisko finalizacji umowy na kolejny lokal w Warszawie – kontynuuje Krzysztof Bożek. 

Jak dodaje, obecni franczyzobiorcy to klienci baru Krowarzywa, którzy zainteresowali się działaniem pod tą marką po tym, jak odwiedzili lokal i spróbowali serwowanych w nim dań.

Krowarzywa to stosunkowa młoda marka gastronomiczna, która działa od 2013 roku. W tej sieci lokali serwowane są zdrowe, wegańskie burgery.

O szczegółach dotyczących otwarcia franczyzowego lokalu Krowarzywa można dowiedzieć się wchodząc do naszej bazy systemów franczyzowych.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%