Franczyza w Polsce

source link

Opublikowano: 03 lipiec 2017
Nie przegap – nowy numer Franczyza&Biznes w Twoim kiosku!

corrige dissertation philosophie Foto: Franczyza&Biznes

click

http://www.sunflower.edu.vn/?collegiate-online go to site Drodzy czytelnicy, w kioskach i salonach prasowych można już kupić nowy numer magazynu Franczyza&Biznes. A w nim – wywiady, porady, pomysły na własny biznes i wiele innych ciekawych informacji.

Najnowsze wydanie magazynu, jak i poprzednie numery będzie można też kupić w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej. A co w kolejnym numerze?

http://blog.learnyst.com/w/?essays-of-the-masters Raport - „Tanie franczyzy mają moc” - temat zainteresuje m.in. tych, którzy chcieliby rozpocząć własny biznes inwestując stosunkowo niewielką kwotę.

go here W temacie numeru zajrzeliśmy do kuchni – w artykule pt. „Nowa twarz gastronomii” pokazaliśmy, jak się zmienia branża gastronomiczna i czego oczekują od restauratorów klienci.

Przygotowaliśmy też porady na temat tego, jak otworzyć szkołę tańca, sklep zoologiczny i biuro turystyczne.

W magazynie Franczyza&Biznes nie zabrakło również wywiadów. Porozmawialiśmy m.in. z Jackiem Szkólskim, współwłaścicielem największej sieci oferującej produkty kontaktologiczne Twoje Soczewki, z członkiem zarządu Grupy Eurocash Pedro Martinho oraz przedsiębiorcami, którzy zdecydowali się zbudować własny biznes w oparciu o franczyzę – Skok Stefczyka, Makarun i Coffeeloffee.

Dodatkowo, w najnowszym numerze znajdziecie wiele porad, takich jak: odkrywanie prawdy o franczyzodawcy, jak zostać franczyzodawcą, co jest istotą franczyzy i co należy zrobić, by osiągnąć sukces działając w ramach sieci franczyzowej

A na koniec – baza ponad 130 sprawdzonych systemów franczyzowych.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 11.04.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 05.04.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 18.04.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

50.9%
28.1%
10.5%
10.5%