Franczyza w Polsce

Opublikowano: 21 kwiecień 2017
Popularna sieć restauracyjna wchodzi na rynki kolejnych miast.

Foto: Olimp

Popularna sieć restauracyjna wchodzi na rynki kolejnych miast. W czerwcu tego roku otworzy swój pierwszy lokal w Gorzowie Wielkopolskim.

Grupa Gastromall podpisała umowę najmu w Galerii Handlowej Askana w Gorzowie Wielkopolskim. Restauracja Olimp o powierzchni 110 m² zostanie otwarta w czerwcu tego roku. Będzie pierwszym lokalem grupy w tym mieście.

Sieć restauracji Olimp liczy obecnie 60 lokali własnych i franczyzowych i jest największym w Polsce i najszybciej rozwijającym się konceptem samoobsługowym z jedzeniem w ujednoliconej cenie za 100 g.

W najbliższych tygodniach planowane są kolejne otwarcia - w Łodzi oraz w Warszawie – mówi nam Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall.

Zwraca też uwagę na to, że obecnie coraz więcej lokali sprzedaje posiłki na wagę, lecz sam pomysł nie wystarczy. Dopiero lokalizacja, menu i dbałość o szczegóły są gwarancją sukcesu. Grupa Gastromall stworzyła system, który pozwala na zwrot z inwestycji w ciągu dwóch lat. Gwarancja wiarygodności firmy wśród zarządców centrów handlowych pomaga w szybkim tempie rozpocząć biznes w tego typu obiektach, co jest praktycznie nie możliwe w przypadku firm bez pozycji na tym rynku.

Najlepszą naszą rekomendacją jest fakt, że większość franczyzobiorców po kilku miesiącach działalności otwiera kolejne lokale – dodaje Izabela Domaradzka.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 28.09.2017

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 21.09.2017

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 26.09.2017

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jaki masz stosunek do zmiany wizerunku popularnej marki?

To zawsze wychodzi na plus - 6.7%
Pozytywny, ale wszystko zależy od koncepcji zmiany - 80%
Negatywnie oceniam tego typu zmiany - 13.3%

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.05.2017

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 11.05.2017

UMOWA FRANCZYZY W PRAKTYCE - 06.02.2017

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 18.05.2017