Franczyza w Polsce

W planach firmy jest dalsza rozbudowa wielokanałowej sieci sprzedaży i zwiększenie dostępności oferty dla klienta.

Foto: Jubileusz. Gala Złotych Rombów CUK Ubezpieczenia

W 2017 roku mija 10 lat od otwarcia pierwszej placówki franczyzowej CUK Ubezpieczenia, w ramach której działa już ponad 170 oddziałów franczyzowych. Marka zapowiada dalszą ekspansję.

http://www.atelierfotografico.eu/phd-thesis-on-medicinal-plants/ CUK Ubezpieczenia w 2007 roku jako pierwszy w branży ubezpieczeniowej wprowadził franczyzowy model sprzedaży ubezpieczeń. Był to milowy krok w rozwoju całej multiagencji. Od 2007 roku sieć franczyzowa rozrosła się i rozwinęła. Obecnie marka oferuje franczyzobiorcom przejrzyste zasady współpracy, niewielki wkład własny, nowoczesne rozwiązania IT, wsparcie merytoryczne, szkolenia, programy motywacyjne i premiowe oraz konkursy.

Obecnie, niemal w każdym regionie Polski, klient może poznać kompleksową ofertę ubezpieczenia w placówkach CUK Ubezpieczenia. Naszym celem jest dalsze poszerzenie zasięgu terytorialnego – mówi Monika Grabowska dyrektor rozwoju sieci zewnętrznej CUK Ubezpieczenia.

Nie bez wpływu na dzisiejszą pozycję lidera wśród multiagencji ubezpieczeniowych pozostało również uruchomienie pierwszej w Polsce porównywarki cen ubezpieczeń online.  Członkowie zarządu CUK Ubezpieczenia podkreślają również, jak ważne w funkcjonowaniu firmy jest rozwijanie franczyzowego modelu biznesowego.

source urlPierwsze biuro franczyzowe założyliśmy w 2007 roku w Koninie. Obecnie naszą sieć tworzy ponad 230 oddziałów, w tym 170 placówek franczyzowych. Jeżeli ktoś myśli o biznesie w ubezpieczeniach, to uważam że nie ma lepszego miejsca jak dołączenie do naszej sieci sprzedaży. Mamy wszystko, co ułatwia pracę naszym franczyzobiorcom: znaną i rozpoznawalną markę, kampanie reklamowe, systemy sprzedażowe, pełną ofertę i ogromne doświadczenie – zaznacza Jacek Byliński prezes zarządu CUK Ubezpieczenia.

W planach firmy jest dalsza rozbudowa wielokanałowej sieci sprzedaży i zwiększenie dostępności oferty dla klienta. Spółka rozwija różne formy zakupu ubezpieczeń: sprzedaż bezpośrednią w placówkach, przez Contact Center, na wyspach sprzedażowych w galeriach handlowych lub przez kalkulator online.

http://www.scientificgroup.com/?biology-help-online CUK Ubezpieczenia od 15 lat zajmuje się doradztwem w zakresie produktów ubezpieczeniowych. W swojej ofercie ma produkty ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
INK

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 24.05.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 22.05.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.05.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%