Franczyza w Polsce


DATA DODANIA: 28 luty 2017
Sieć pizzerii Biesiadowo utrzyma dotychczasowe tempo rozwoju.

Foto: Biesiadowo

Franczyzowa sieć pizzerii należąca do polskiego przedsiębiorcy powiększy się o 15 lokali.

Sieć pizzerii Biesiadowo rozwija się wyłącznie we franczyzie. To dynamicznie powiększająca się sieć restauracyjna. Pod koniec 2016 roku w jej ramach działało 113 lokali (13 zostało otwarto w ub.r.).

Jak zaznacza Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, do której należy Biesiadowo,  dotychczasowe tempo rozwoju sieci zostanie utrzymane. W tym roku firma planuje otworzyć około 15 nowych restauracji.

Polecamy wywiad: Uciekł z korporacji do znanej sieci gastronomicznej

Zainteresowanie naszą franczyzą wzrasta. W 2016 roku duży nacisk kładliśmy na działania marketingowe. Odświeżyliśmy menu, wprowadziliśmy nowe pozycje dań oraz prowadziliśmy kampanię promocyjną w TV i radiu. Marka jest rozpoznawalna na rynku, a pizzerie są chętnie odwiedzane przez klientów za względu na fantastyczny klimat panujący w lokalach oraz ciekawe menu – mówi nam Wojciech Goduński.

Minimalna kwota potrzebna na otwarcie franczyzowej pizzerii Biesiadowo wynosi 42 tys. zł. Franczyzodawca zapewnia swoim partnerom pełne wsparcie zarówno podczas otwierania lokalu, jak i prowadzenia działalności. Franczyzobiorcy i personel zatrudniany w lokalach mogą liczyć na darmowe szkolenia. Kolejną korzyścią jest to, że firma Wojtex prowadzi własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu właściciele restauracji partnerskich otrzymują produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Luty 11, 2021

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Raporty
Im się udało
Autor: / Luty 17, 2021


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą