Franczyza w Polsce


DATA DODANIA: 12 listopad 2015
Niedroga franczyza edukacyjna pomysłem na własną działalność.

Foto: Bricks 4 Kidz

Największą popularnością w Polsce cieszą się systemy franczyzowe o stosunkowo niewielkim wkładzie inwestycyjnym. Jednym z nich jest propozycja amerykańskiej marki, która weszła na nasz rynek z propozycją prowadzenia zajęć dla dzieci z wykorzystaniem klocków LEGO.

Bricks 4 Kidz, czyli po prostu Klocki Dla Dzieci to stworzony w USA, ale sprawdzony również w Polsce pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

- Nasze programy oparte są o budowę prostych i zaawansowanych modeli z klocków stworzonych przez doświadczonych inżynierów i architektów. Nasze specjalne zestawy klocków, przemyślane tematycznie modele są nie tylko doskonałą bazą do zabawy, ale stanowią ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że dzieci uczą się najefektywniej poprzez aktywności, które angażują ich ciekawość i kreatywność. Staramy się, aby świat programów Bricks 4 Kidz właśnie taki był – mówi Jarosław Nadstazik, dyrektor zarządzający polskiej sieci Bricks 4 Kidz.

Marka rozwija się we franczyzie. Pod jej szyldem działają obecnie 2 oddziały (trzeci jest w przygotowaniu). Jak zaznacza Jarosław Nadstazik, w 2016 roku franczyza będzie miała kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy na rynku polskim.

Jedną z głównych korzyści przystąpienia do systemu Bricks 4 Kidz jest stosunkowo niski wkład inwestycyjny. Minimalna łączna wartość inwestycji wynosi 20 tys. zł (ta kwota zależy od wielkości miasta, powierzchni i stanu lokalu).

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Kwiecień 8, 2021
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Marzec 17, 2021
Im się udało
Autor: / Kwiecień 15, 2021
Raporty


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą