Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 03 kwiecień 2015

Foto: Superpolisa.pl

Od początku kwietnia do końca czerwca br. potrwa telewizyjna kampania porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl, która buduje sieć oddziałów franczyzowych. Multiagencja zachęca klientów do kupna polis OC/AC i agentów ubezpieczeniowych do współpracy.  

W sportowej ofercie programowej Grupy Polsat będzie można zobaczyć billboardy i sponsorskie firmy z udziałem Mateusza Borka. Zaplanowana na trzy miesiące kampania to kolejna telewizyjna promocja porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl. W zeszłym roku od czerwca do października multiagencja w trzech 15-sekundowych zachęcała klientów do kupna polis OC/AC oraz agentów ubezpieczeniowych do współpracy w ramach sieci sprzedaży.

Tym razem kampania oparta jest o sponsoring transmitowanych na żywo wydarzeń sportowych w takich dyscyplinach jak piłka nożna, tenis, boks czy Formuła 1. Działania mają na celu budowę rozpoznawalności marki wśród klientów docelowych.

- Oprócz reklam skierowanych do agentów i klientów przez cały poprzedni sezon byliśmy także zaangażowani w sponsoring Formuły 1. Postanowiliśmy kontynuować tę sportową linię promocji i rozszerzyć działania również na inne dyscypliny, niezwiązane bezpośrednio z motoryzacją, czyli dziedziną ważną z punktu widzenia oferowanych przez nas ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki temu z jednej strony zachowujemy spójność kierowanego do odbiorców przekazu, a z drugiej docieramy z informacją o naszej firmie do znacznie szerszego grona odbiorców - tłumaczy Jakub Nowiński z porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl.

Bohaterem 8-sekundowych billboardów sponsorskich jest brand hero Superpolisy, pies Spox, a głosu animowanej postaci użyczył jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich komentatorów sportowych - Mateusz Borek. Klip w dwóch wersjach widzowie Grupy Polsat zobaczą w Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News. 

INK

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Wrzesień 11, 2019
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Maj 14, 2019
Ludzie i biznes
Autor: / Maj 6, 2019
O tym się mówi
Autor: / Maj 20, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 24.09.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 17.09.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 12.09.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą