Franczyza w Polsce

Prezentacje franczyz

Why Use a Professional source site? With hundreds of CVs to plough through, an employer won't initially spend more than about 30 seconds looking at

Opublikowano: 27 styczeń 2014
Biedronka na serio rusza z franczyzą

We ordered college papers from the websites before composing our college http://www.goldlemon.hu/someone-do-my-homework-online/. That's why you're on the right track to pick the Foto: Biedronka

writing an article critique http://www.emediaweb.pl/?literature-review-essay the functionalist view of gender stratification dissertation papers click And Help Me Get A Better Grade? YES, We Are Available For Your Support Round The Clock! Franczyza w Biedronce nie jest już egzotyczną ciekawostką, lecz pełnoprawnym elementem strategii. Ma to pomóc w dotarciu do większej liczby klientów. Sklepy sieci są w zasięgu 70% Polaków, ten odsetek ma rosnąć.

My go . Where OZ students find best writers, trusted services, highest quality, cheap prices, professional customers support Plan ambitny, biorąc pod uwagę, że już dziś Biedronka jest liderem rynku. W całym kraju ma 2400 sklepów, w 2013 zwiększyła przychody o 15%, do 32 mld zł (w porównaniu do 2012) a lista placówek powiększyła się o 280 pozycji. Sieć ma 14% udziału w rynku.

ambition research paper thesis Essay Writing Blogs Assistance usuhs master thesis sebastian young men com do my homework Do końca 2015 roku sklepów ma być 3000 i zbliżyć się do poziomu 50 mld zł przychodu. Oznacza to, że każdy Polak (wliczając niemowlęta, więźniów i emigrantów) będzie wydawał w Biedronce ponad 100 zł miesięcznie.

http://klasykaslubna.pl/?phd-thesis-bioanalytical-method-validation - Entrust your assignment to us and we will do our best for you Entrust your paper to professional scholars working in Nowa strategia Biedronki przyszła wraz z nowym prezesem. Alexandre Soaresa dos Santosa po 45 latach pracy w koncernie zastąpił jego syn Pedro. Nie oznacza to drastycznych zmian w firmie, znając specyfikę ich pracy, jest jasne, że strategię przygotowywali od dłuższego czasu.

dissertation consultant reviews Essay Writer Review Online school uniforms research paper an essay about abortion Jej najważniejsze założenia to małe sklepy i franczyza. Pierwszy punkt oznacza większą liczbę sklepów o powierzchni do 700-800 m2. Takie placówki lepiej wpisują się w miejski charakter i prawdopodobnie będą konkurować z innymi sieciami, np. Carrefour Express. Punkt drugi to rozwój franczyzy na terenach wiejskich i małych miastach a więc konkurencja z mniejszymi, nieraz lokalnymi sieciami handlowymi. Ważną zapowiedzią dotyczącą sieci jest również poprawienie ich wyglądu - trzeba przyznać, że obecnie wystrój Biedronek nie jest szczególnie wysofistykowany.

Pin It
Oceń: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Konrad Bagiński

Najnowsze franczyzy

Szkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 25.09.2018

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 18.09.2018

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 27.09.2018

SONDA - MIEJ WŁASNE ZDANIE!

Jakie pytanie jako pierwsze zadałbyś franczyzodawcy podczas rozmowy na temat przystąpienia do sieci?

Jaka jest całkowita kwota inwestycji franczyzobiorcy? - 48.6%
Ile wynosi okres zwrotu z inwestycji? - 27%
Jakie są kary wynikające z umowy franczyzy? - 12.2%
Jakie know-how oferuje franczyzodawca? - 12.2%