Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 09 maj 2012
Victorias-Secret-sklep

Jeśli nie wyprzedzi nas Londyn, to będzie to pierwszy w Europie sklep z ekskluzywną bielizną Victoria’ Secret. Butik zostanie otwarty na przełomie czerwca i lipca 2012 w Złotych Tarasach.


 

 

Victoria’s Secret to piękna bielizna, ale przede wszystkim spektakularne show jakie jest organizowane podczas pokazów. To dzięki nim marka zyskała taki rozgłos i chęć posiadania wśród kobiet na całym świecie.

Historia samej marki nie jest oszałamiająca. Marka Victoria's Secret została założona w San Francisco w 1977 roku przez absolwenta szkoły biznesu Stanford, Roya Raymonda, który czuł się bardzo zakłopotany, próbując kupić bieliznę dla żony w zwykłych sklepach. Postanowił zatem otworzyć butik, który byłby przyjazny dla panów, z pięknym wystrojem i sympatyczną obsługą, która pomogłaby zdezorientowanemu mężczyźnie odnaleźć się pośród majtek i staników.

Butik, który zostanie otwarty w Złotych Tarasach póki co nie będzie sklepem flagowym, a jedynie tzw. „teaserem”, który ma zapoznać klienta z marką, rozbudzić zapotrzebowanie i podgrzać temperaturę przed kolejnymi otwarciami, które są planowane również w 2012 roku.

Oferta salonów Victoria Secret w Polsce będzie różniła się od tej znanej z butików mieszczących się w największych stolicach świata.  Spowodowane jest to ograniczoną powierzchnią. W Warszawie 15 procent asortymentu będzie stanowić bielizna. Reszta oferty to akcesoria takie jak kosmetyki, perfumy oraz torebki.

Markę wprowadzi do Polski firma Alshaya Poland Sp. z o.o. międzynarodowa firma franchisingowa zrzeszająca marki m.in.: Victoria’s Secret, Topshop, Dorothy Perkins, Mothercare, The Body Shop oraz MAC.

 

Marta RolkaArtykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Kwiecień 24, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Czerwiec 5, 2020
Im się udało
Autor: / Czerwiec 25, 2020
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą