Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 31 marzec 2021

Foto: pixabay.com

Otwarcie biura franczyzowego w ramach sieci Concept Energy, oferującej m.in. instalacje fotowoltaiczne, może się zamknąć w kwocie już ok. 10 tys. zł.

Rynek fotowoltaiki należy do najszybciej rozwijających się branż w Polsce. Co więcej, koronakryzys mu nie straszny.  – Najbliższe lata, zgodnie z przewidywaniami niemal wszystkich ekspertów, będą kontynuacją boomu na fotowoltaikę. Rynek nie jest jeszcze nasycony, a moda na odnawialne źródła energii dopiero się rozpoczyna. Jednocześnie liczne dotacje i dofinansowania jak choćby „Mój Prąd" czy „Czyste Powietrze" sprawiają, że instalacje przydomowe stają się jeszcze bardziej opłacalne – wyjaśnia Agnieszka Kwiatkowska, dyrektor sieci partnerskiej w Concept Energy.

Współpraca z Concept Energy polega na nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi klientami i prezentacji ofert dostosowanych do ich potrzeb. Klientami firmy są zarówno pojedyncze gospodarstwa domowe, małe i średnie firmy, jak i największe przedsiębiorstwa.

– Oferta Concept Energy pozwala na dostosowanie instalacji fotowoltaicznej do potrzeb klienta, niezależnie od tego, czy jest to dom jednorodzinny, gospodarstwo rolne czy duży zakład produkcyjny. Oznacza to, że potencjalnie każdy może być klientem naszej firmy. Realizujemy projekty w całej Polsce i równie interesujące są dla nas duże miasta, jak i małe wsie znajdujące się na uboczu – mówi Agnieszka Kwiatkowska.

Partnerzy firmy mogą liczyć na szkolenia produktowe i sprzedażowe, stałe wsparcie merytoryczne opiekuna, materiały reklamowe i promocyjne oraz dostęp do narzędzi, takich jak platforma pozwalająca na tworzenie kalkulacji i ofert oraz do systemu CRM.

Concept Energy szacuje, że kwota potrzebna na start w branży fotowoltaiki to ok. 10 tys. zł. Mieści się w niej budowa oddziału od zera, w tym sprzęt i umeblowanie. Concept Energy jest otwarta na współpracę również z istniejącymi firmami jak np. biuro projektowe czy firma budowlana – wówczas można wykorzystać istniejącą infrastrukturę i nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów.

ZOBACZ wizytówkę Concept Energy w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Marzec 24, 2021
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Własny Biznes
O tym się mówi
Autor: / Marzec 29, 2021


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą