Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 10 luty 2021

Foto: Komfort

W sklepach Komfort można znaleźć już nie tylko drzwi i podłogi, ale także artykuły do wykończenia łazienek, kuchni, a nawet meble. Coraz szersza oferta pojawia się w kolejnych placówkach sieci. Przybywa też nowych sklepów.

– Rok 2020 był pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nagłe decyzje rządu związane z ograniczeniem handlu w centrach handlowych były dla nas wyzwaniem. Kolejną trudnością było zamknięcie lub spowolnienie produkcji u niektórych zagranicznych dostawców. Mimo tych przeciwności nasza firma prężnie działała i cały czas stawiała na rozwój – mówi Marta Parafińska, menedżer ds. franczyzy w sieci Komfort. – W ubiegłym roku zakończyliśmy 13 inwestycji związanych z siecią naszych sklepów. Otworzyliśmy kilka zupełnie nowych lokalizacji oraz rozbudowaliśmy sklepy o nowe kategorie produktowe – dodaje.

W ubiegłym roku do sieci dołączyło dwóch nowych franczyzobiorców. Dodatkowo trzy sklepy franczyzowe zostały przebudowane, tak aby mogły wyeksponować szerszy asortyment z segmentu łazienek i mebli. W 2021 roku Komfort zamierza wprowadzić nowe kategorie produktowe do większości istniejących już sklepów zarówno własnych, jak i franczyzowych. Obecnie prowadzone są rozmowy z franczyzobiorcami na temat rozbudowy ich sklepów o kategorie łazienkowe oraz meblowe i ustalany jest grafik prac związanych z przebudową.
 
Komfort poszukuje franczyzobiorców w miejscowościach powyżej 30 tys. mieszkańców w różnych regionach Polski. Przez cały okres trwania umowy zespół franczyzowy sieci jest w stałym kontakcie z partnerami. Zapewnia wsparcie w obszarze operacji, szkoleń oraz promocji i marketingu. Dodatkowym atutem modelu współpracy z tą siecią jest zarządzanie towarem i zapasem z poziomu centrali. Sieć Komfort liczy obecnie ponad 150 sklepów, w tym 58 franczyzowych.

– Jak pokazał rok 2020, branża wykończenia wnętrz jest stabilna i na pewno ta stabilizacja przełożyła się na duże zainteresowanie naszą firmą wśród potencjalnych kandydatów na franczyzobiorców. Już dziś mamy zaplanowane otwarcia trzech kolejnych sklepów franczyzowych na pierwszy kwartał 2021 roku – mówi Marta Parafińska.

ZOBACZ wizytówkę FRANCZYZA DEPOZYTOWA KOMFORT w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Luty 16, 2021

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
O tym się mówi
Raporty


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą