Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 05 luty 2021

Foto: Body Evolution

Moda na zgrabną sylwetkę i zdrowy styl życia nie przemija. Dlatego biznesy działające w tej branży oparły się trudnościom związanym z pandemią. Sieć Body Evolution otworzyła siedem nowych gabinetów i podpisała umowy na kolejne.

– Mamy to szczęście, że znaczna część naszej działalności to kosmetyka, która przy drugim lockdownie nie została ograniczona. Nie zmienia to faktu, że odczuwamy bardzo duży spadek liczby klientek – przyznaje Beata Wituń, właścicielka sieci Body Evolution. Kwarantanna, zamknięte placówki edukacyjne, obawy przed zakażeniem koronawirusem ograniczyły w przypadku części osób chęć do odwiedzania salonów modelowania sylwetki.

Jednak jest i druga strona medalu. – Ludzie są już zmęczeni i znudzeni ciągłym siedzeniem w domu, na pracy zdalnej lub z dziećmi. Kobiety chcą wyjść do ludzi, zadbać o siebie, a po rocznym siedzeniu na wiecznej kwarantannie, gdzie nasze spacery ograniczały się tylko do trasy pokój - lodówka, wielu z nas przybyło zbędnych kilogramów – wyjaśnia Wituń.

A ich zrzucenie często wcale nie jest łatwe. Aż 70  procent sukcesu to dieta, reszta to aktywność fizyczna. Dużym zainteresowanie cieszą się też naturalne metody modelowania sylwetki jak masaż czy endermologia. Dzięki temu, że Body Evolution świadczy usługi z holistycznym podejściem do odchudzania i modelowania sylwetki, klientki mogą tam uzyskać kompleksowy, dobrany indywidualnie do ich potrzeb zestaw złożony z diety, ćwiczeń i zabiegów.

W ubiegłym roku sieć powiększyła się o siedem nowych gabinetów, a także podpisała umowy z trzema kolejnymi. Już w lutym planowane jest otwarcie kolejnego studia pod szyldem Body Evolution. Sieć prowadzi też rozmowy z telewizją w sprawie własnego programu. Planuje również wejście na rynki zagraniczne.  

Co jest niezbędne do tego, by otworzyć własne studio Body Evolution? - Trzeba mieć pasję, serce do ludzi i swojej pracy, a także chęć rozwoju osobistego i swoich pracowników oraz dążyć do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Poszukujemy osób kontaktowych oraz relacyjnych. Naszym wymogiem są kobiety przedsiębiorcze, zdeterminowane, z doświadczeniem w pracy z ludźmi.  Wówczas kwestia lokalizacji czy kapitału stają się sprawą drugorzędną – podkreśla Beata Wituń.

W sieci Body Evolution działa obecnie ponad 20 gabinetów. Znajdują się one zarówno w dużych miastach, np. Warszawa, Białystok czy Kielce, jak i mniejszych miejscowościach jak np. Kępno, Radzymin czy Siedlce.

ZOBACZ wizytówkę Body Evolution w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Styczeń 13, 2021
Aktualności
Autor: / Grudzień 3, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
O tym się mówi
Autor: / Listopad 16, 2020
Raporty


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą