Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 29 styczeń 2021

Foto: Właściciel sieci z nowymi franczyzobiorcami

Bezpieczne treningi Studio Synergy już w Katowicach.

Zainteresowane jest ogromne - magnesem jest nie tylko największe doświadczenie sieci butikowych studiów EMS w Polsce, ale też możliwość bezpiecznego, kameralnego utrzymywania aktywności nawet w trudnych pandemicznych okolicznościach.

- Zainteresowanie jest ogromne. Rynek katowicki jest rynkiem nieodkrytym, natomiast potencjał jest bardzo duży. Chcemy rozwinąć Katowice do poziomu, na jakim są po kilku latach nasze cztery studia własne w Krakowie: najwyższe standardy, spójność z resztą lokalizacji. W koncepcie franczyzowym chcemy zachować tę jedną linię. Studio będzie prowadzone z zachowaniem tych samych procedur, a jakość treningu będzie na poziomie krakowskich studiów, czyli najwyższym w Polsce - zapewnia Bartłomiej Stanek, CEO i dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej Studio Synergy.

Zainteresowanie mimo pandemii

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Mamy w sobie wiele pozytywnej energii. W pierwszych dniach jest bardzo duże zainteresowanie. Mile nas to zaskoczyło, szczególnie aż tak wielkie zapotrzebowanie mimo pandemii - mówią Dominika Maciaszek-Rogowska i Norbert Rogowski, właściciele Studia Synergy Katowice - Śródmieście.

ZOBACZ wizytówkę STUDIO SYNERGY w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Listopad 2, 2020
Własny Biznes
O tym się mówi
Autor: / Listopad 16, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą