Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 09 grudzień 2020

Foto: Studio Synergy

Sieć specjalizuje się w treningach personalnych EMS, które w okresie epidemii dla wielu klientów stały się alternatywą wobec siłowni, basenu czy klubu fitness. Zwrot z inwestycji w taką placówkę można uzyskać już w 12-18 miesięcy.

W ramach sieci Studio Synergy działają obecnie 4 placówki własne, wszystkie zlokalizowane w Krakowie. Sieć rozpoczęła promocję oferty franczyzowej na początku bieżącego roku, tuż przed wybuchem epidemii koronawirusa.

- Wbrew okolicznościom, franczyza EMS pod szyldem Studio Synergy Franchise rozwija się bardzo dynamicznie. Już w styczniu otwieramy nasze pierwsze franczyzowe studio EMS w Katowicach. Wspólnie z inwestorami poszukujemy też lokali dla dwóch kolejnych punktów franczyzowych - mówi Bartłomiej Stanek, CEO i dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej Studio Synergy. - Nawet gdy koronawirus będzie w odwrocie, klienci jeszcze długo będą szukali pewności i bezpieczeństwa, a trening EMS w kameralnym, butikowym Studiu Synergy przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa na te potrzeby odpowiada – dodaje.

Studio Synergy poszukuje franczyzobiorców w miastach od około 60 tys. mieszkańców. Na koszty inwestycji składają się: opłata franczyzowa w wysokości 14,5 tys. zł i kwota potrzebna na przygotowanie samego studia na poziomie ok. 100-120 tys. zł przy finansowaniu maszyn (2200 zł netto/miesiąc). Jak informuje franczyzodawca, studio osiąga rentowność w 3-4 miesiące, a całkowity zwrot z inwestycji w największych miastach z dużą konkurencją sięga maksymalnie 12-18 miesięcy.

- To idealny moment na inwestycję we własne studio fitness prowadzące treningi EMS, bo z każdym miesiącem coraz więcej osób chce powracać do aktywności fizycznej. Badania alarmują, że od początku pandemii statystycznie każdy z nas przytył średnio 2 kilogramy. Kolejne osoby to sobie uświadamiają i chcą znowu poczuć się lepiej w swoim ciele oraz znaleźć odskocznię mentalną od przytłaczających pandemicznych okoliczności i wyzwań – mówi Bartłomiej Stanek.
 
EMS to innowacyjna metoda treningowa wykorzystująca impulsy elektryczne do wywoływania kontrolowanych skurczy mięśni, dzięki czemu jest ona znacznie bardziej wydajna niż zwykły trening personalny. Jeden trening EMS trwa ok. 20 min. i pozwala spalić aż 1200 kcal.

Sieć specjalizuje się w treningach personalnych EMS, które w okresie epidemii dla wielu klientów stały się alternatywą wobec siłowni, basenu czy klubu fitness. Zwrot z inwestycji w taką placówkę można uzyskać już w 12-18 miesięcy.

ZOBACZ wizytówkę STUDIO SYNERGY w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Październik 5, 2020
Aktualności
Autor: / Sierpień 20, 2020
Aktualności
Autor: / Wrzesień 15, 2020

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Własny Biznes
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą