Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 12 październik 2020

Foto: Carrefour

We wrześniu Carrefour Polska kontynuował dynamiczną ekspansję sklepów franczyzowych.

Powstało pięć nowych sklepów Carrefour Express Convenience w Chrzanowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Warszawie. Otwarto też dwa sklepy Carrefour Express Minimarket w Warszawie i na stacji paliw w Jeziorkach oraz supermarket Carrefour Market w Radomiu. To dzięki szerokiej gamie formatów sieć może elastycznie reagować na potrzeby partnerów i lokalne uwarunkowania.

W każdym nowo otwieranym sklepie Carrefour wraz z franczyzobiorcą pracuje nad ciągłym doskonaleniem oferty i zaspokojeniem potrzeb klientów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom klienci mogą nie tylko łatwo i komfortowo dokonać zakupów, ale też kupić jedzenie na wynos czy wypić kawę. Coraz częściej, przy okazji zakupów mogą też odebrać przesyłkę czy opłacić rachunki. Z kolei dzięki aplikacji „Mój Carrefour” mogą skorzystać z licznych ofert rabatowych.

- Kolejne nowe sklepy to potwierdzenie zainteresowania franczyzobiorców współpracą z Carrefour. Naszym celem jest dalszy, dynamiczny rozwój sieci sklepów franczyzowych, oferowanie naszym partnerom sprawdzonych formatów, wspieranie ich biznesu naszym ponad 10-letnim doświadczeniem a klientom dostarczanie najlepszych doświadczeń zakupowych – mówi Krzysztof Łagowski, dyrektor Sklepów Convenience Carrefour Polska.

Nowe sklepy Carrefour Express Convenience oferują ponad 1500 artykułów, w tym wyselekcjonowaną ofertę produktów świeżych: warzyw, nabiału i dań gotowych. Ciekawym rozszerzeniem asortymentu są artykuły pochodzące z kuchni azjatyckiej, włoskiej i innych kuchni świata. W zróżnicowanej gamie napojów, słodyczy i słonych przekąsek klient znajdzie zarówno pozycje od znanych producentów, jak i artykuły pochodzące z szerokiego asortymentu marki własnej Carrefour. W sklepach dostępne są również pozycje dla sportowców: batoniki i napoje izotoniczne. Nowy sklep w Warszawie jest dodatkowo połączony ze sklepem Carrefour BIO oferującym ponad 90% certyfikowanych artykułów oraz produkty bezglutenowe, bez laktozy, bez cukru, dietetyczne, wegańskie
i wegetariańskie.

Z kolei osiedlowe sklepy Carrefour Express Minimarket to miejsca, w których można zrobić kompleksowe zakupy blisko domu. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór wędlin, mięs i serów oferowanych z lady tradycyjnej, świeże pieczywo oraz rozbudowaną ofertę produktów pakowanych, chemii domowej i kosmetyków, a także dań na wynos i zdrowej żywności. Nowy sklep na stacji paliw w Jeziorkach niedaleko Chojnic łączy te wszystkie zalety sklepu spożywczego z typową ofertą stacji paliw. Jest dostępny dla klientów przez całą dobę i siedem dni w tygodniu, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność dla klientów.

W radomskim supermarkecie Carrefour Market klienci znajdą ponad 200 rodzajów warzyw i owoców oraz soków i bakalii, w tym wiele nowości marki własnej Carrefour oraz bogaty wybór świeżych wędlin i serów, a także mięsa. Ponadto wyroby z Wędzarni Carrefour oraz świeże pieczywo. Ofertę uzupełniają popularne koncepty handlowe Carrefour: Zdrowa Półka, Kuchnie Świata czy Półka Regionalna oraz artykuły sezonowe i produkty przemysłowe.


Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Raporty
Własny Biznes
O tym się mówi
Autor: / Styczeń 25, 2021


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą