Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 24 sierpień 2020

Foto: DUS

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum od 14 już lat jest liderem rozwiązań biznesowych dla branży ubezpieczeniowej, w połączeniu z nowoczesnym modelem zarządzania oraz technologią IT, dostarcza swoim Partnerom know how, który daje gwarancję wysokiej rentowności prowadzonego biznesu, na terenie całego kraju.

Kim jest agent ubezpieczeniowy? Agent ubezpieczeniowy to profesjonalny podmiot, doradca, który swoją wiedzą i poradą dba o sytuację finansową klienta i jego bezpieczeństwo na wszystkich etapach jego życia. Dzisiaj agent to również osoba, która łączy wiedzę ubezpieczeniową z innymi dziedzinami. Wymaga to od niego ciągłej nauki, szkoleń, samodyscypliny, ale przede wszystkim pasji. Dobry agent powinien lubić swoją pracą oraz być znawcą ubezpieczeń jako usługi a nie tylko produktu.

Dla wszystkich zastanawiających się nad pomysłem na własny biznes, szukających pracy lub zmian w życiu zawodowym Spectrum oferuje sprawdzony i niezwykle atrakcyjny koncept biznesowy, który jest podstawowym elementem gwarantującym rozwój sieci sprzedaży zarówno w większych jak i mniejszych miejscowościach na terenie całego kraju. Wszyscy partnerzy mają zapewnione wysokie standardy oraz elastyczny i innowacyjny model współpracy w relacji win-win. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi zagwarantowała Spectrum stabilną pozycję na rynku oraz rozpoznawalność marki w całym kraju.

Decydując się na współpracę ze Spectrum można osiągnąć w bardzo szybkim czasie to, o czym marzy większość osób, czyli być swoim własnym szefem i tym samym osiągnąć niezależność finansową. Zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe, które zagwarantuje zbudowanie bazy zadowolonych klientów. Zadowolony klient chętnie wraca i poleca swojego dystrybutora innym osobom. Z wykonywaniem profesji agenta łączy się ogromne uznanie i prestiż, gdyż jakość świadczonych usług jest zawsze na wysokim poziomie.

Współpracując pod brandem Spectrum partner otrzymuje dostęp do funkcjonalnego, innowacyjnego i prostego w obsłudze systemu transakcyjnego, który w 45 sekund pozwoli obliczyć składkę w kilkunastu towarzystwach ubezpieczeniowych, co zaoszczędza doradcy wiele czasu, do wykorzystania choćby na rozmowę i poznanie potrzeb klienta. Spectrum oferuje również wsparcie marketingowe i IT, przejrzysty system rozliczeń, wsparcie merytoryczne oraz przygotowanie i przeprowadzenie egzaminów licencyjnych KNF, a także szereg profesjonalnych warsztatów i szkoleń, które przygotowują w pełni do prowadzenia własnej multiagencji ubezpieczeniowej.

ZOBACZ wizytówkę DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM w katalogu franczyzy serwisu franczyzawpolsce.pl. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy jeżeli jesteś zainteresowany współpracą.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Wrzesień 21, 2020
Aktualności
Autor: / Czerwiec 8, 2020

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Czerwiec 22, 2020
Raporty
Autor: / Wrzesień 22, 2020
Ludzie i biznes
Autor: / Lipiec 20, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą