Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 19 czerwiec 2020

Foto: Al.Capone

Stan epidemiczny w Polsce spowodował wstrzymanie działań związanych z ekspansją w drugim kwartale. Obecne odmrożenie gospodarcze pozwala wrócić do realizacji założonych planów.

Sieć sklepów Al.Capone już od początku czerwca startuje z nowymi otwarciami z celem zrealizowania swoich założeń ekspansyjnych na ten rok. W przeciągu najbliższych 5 tygodni otwiera sześć sklepów. Nowe sklepy będą otwierane w całej Polsce, pierwszy w Lesku, później Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Nowy Sącz i inne…

Klienci doceniają sieć sklepów Al. Capone za szeroki wybór alkoholi zarówno regionalnych jak i ze wszystkich zakątków świata. Sklepy szczycą się ponadto profesjonalną obsługą, która jest zawsze gotowa do dzielenia się swoją wiedzą, oraz klimatycznymi wnętrzami nawiązującymi do czasów amerykańskiej prohibicji.

Innowacyjne podejście do tematów związanych ze sprzedażą mocnych trunków sprawiło, że sieć sklepów Al.Capone ma coraz więcej zwolenników i staje się coraz bardziej rozpoznawalna w całej Polsce. Marka prężnie działa na rynku od prawie 10 lat, w tym czasie otworzyła ponad 50 sklepów własnych oraz franczyzowych, i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

W planach sieci jest dalsza ekspansja, a kolejne otwarcia planowane są już w czerwcu.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Czerwiec 2, 2020
Aktualności
Autor: / Luty 3, 2020

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Kwiecień 14, 2020
Raporty
Autor: / Czerwiec 3, 2020
Im się udało
Autor: / Czerwiec 25, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą