Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 03 kwiecień 2020

Foto: ARSS

Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji oraz ograniczeniom, jakie zostały wprowadzone, postanowiliśmy udostępnić Państwu możliwość skorzystania z naszej fachowej wiedzy na temat franczyzy poprzez konsultacje online.

Konsultacje online pozwolą Ci w krótkim czasie przyswoić maksimum wiedzy na temat budowy i zarządzania siecią franczyzową. Nie wychodząc z domu czy biura uzyskasz fachową pomoc.

Doradzamy nie tylko firmom, które dopiero planują rozwój poprzez franczyzę. Wśród naszych klientów jest wiele firm, które od lat rozwijają się w tym modelu. Prawidłowo prowadzona franczyza musi jednak ewoluować wraz z całym rynkiem. Jeśli więc czujesz, że system wdrożony w Twojej firmie można i trzeba poprawić – zgłoś się do nas!

Na konsultacje zapraszamy również osoby, które zamierzają kupić licencję franczyzową. Nie podejmiemy za Ciebie decyzji, ale pomożemy zrozumieć wszystkie aspekty franczyzy, przeanalizujemy projekt umowy franczyzy i doradzimy na co zwrócić uwagę podczas rozmów z franczyzodawcą.

Aby skutecznie zaplanować ten czas, przed spotkaniem online przygotuj i prześlij listę zagadnień i pytań, które są dla Ciebie najważniejsze do umówienia. Takie przygotowanie się do rozmowy pozwoli na efektywne wykorzystanie czasu, w którym uzyskasz jak najwięcej istotnych dla Ciebie informacji.

Skorzystaj z wiedzy, umiejętności oraz doradztwa profesjonalistów Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

 

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Czerwiec 17, 2020
O tym się mówi
Raporty
Autor: / Czerwiec 3, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą