Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 26 luty 2020

Foto: SO! COFFEE w Centrum Handlowym Pogoria

Nowa aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką, maksymalna wygoda, naturalne materiały i designerskie dodatki.

Lokal po remodelingu ma ponad 110 m2 powierzchni. Przestrzeń podzielona jest na cztery dedykowane strefy: biznesowo-pracowniczą, gdzie znajduje się stół socjalny, relaksu z wygodnymi fotelami i sofami, strefę dla dzieci z kącikiem zabaw i tablicą edukacyjną, a także przestrzeń przystosowaną dla osób z niepełnosprawnościami.

Do wyposażenia i wystroju wnętrza dodano meble tapicerowane. Wystrój utrzymany jest w stonowanych barwach: brązach, zgaszonym różu, rudościach, turkusach, szarościach o różnym stopniu nasycenia oraz zszarzałych błękitach. Wnętrze dopełnia różnorodne, budujące nastrój oświetlenie (wiszące oraz kinkiety) oraz detale budujące przyjemne otoczenie (roślinność, lustra, donice, poduchy).
 
W menu SO! COFFEE znajduję szeroki wybór aromatycznych kaw, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Są kawy tradycyjne oraz nieco bardziej fantazyjne, np. latte z belgijską czekoladą, gałką lodów o smaku słonego karmelu czy z dodatkiem ciasteczek jeżyki. Jest też mnóstwo napojów bez kofeiny, takich jak smakowe herbaty z owocami, gorące napary czy świeżo wyciskane soki i energetyczne koktajle. SO! COFFEE serwuje też ciepłe posiłki i desery, m.in. tosty z łososiem, kurczakiem lub wegetariańskie, quesadille w kilku wersjach oraz ciasta i lody z własnej manufaktury. Menu kawiarni zmienia się wraz z nowym sezonem.

Więcej na temat systemu franczyzowego SO! COFFEE znajdziesz tutaj.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Wrzesień 14, 2020
Aktualności
Autor: / Październik 7, 2020
Aktualności
Autor: / Wrzesień 4, 2020

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Raporty
O tym się mówi


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą