Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 14 luty 2020

Foto: Primark

Primark otworzy kolejny sklep w Polsce w Poznaniu w 2021 roku, podała spółka. Sklep w Posnanii będzie drugim sklepem sieci w Polsce. Pierwszy na wiosnę ma zostać otwarty w warszawskiej galerii Młociny.


- Bardzo cieszymy się, że nasz drugi sklep w Polsce zostanie otwarty w Posnanii - najważniejszym w Wielkopolsce centrum zakupów i lifestylu. Widzimy ekscytację, jaką już teraz wzbudza otwarcie naszego pierwszego sklepu w Polsce. Z niecierpliwością czekamy, by już wkrótce oferować niezwykłe zakupowe doświadczenia klientom z regionu Mazowsza oraz Wielkopolski - powiedział sales and operations manager w Primark Polska Maciej Podwojski, cytowany w komunikacie.

Spółka przypomniała, że szykuje się do otwarcia pierwszego sklepu w Polsce w Galerii Młociny wiosną tego roku. Firma prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska, oferując pracę w pełnym oraz niepełnym wymiarze godzin, zarówno wieczorami, jak i w weekendy, co daje osobom o zróżnicowanych stylach życia możliwość zachowania balansu między pracą a życiem prywatnym, podano także.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o najlepszym stosunku jakości do ceny, zgodnie z hasłem: "niesamowita moda w niesamowitych cenach" ('Amazing Fashion at Amazing Prices'). Firma założona w Dublinie w 1969 r. obecnie posiada ponad 370 sklepów i niemal 1,5 mln m2 powierzchni handlowej w 12 krajach. Primark zatrudnia ponad 75 tys. osób.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Raporty
Autor: / Czerwiec 3, 2020
Własny Biznes
Im się udało
Autor: / Czerwiec 25, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą