Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 18 listopad 2019

Foto: Pizza Hut

Na początku listopada przedstawiciel sieci poinformował, że trwają już pierwsze rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami sieci Pizza Hut.


-Jesteśmy na rynku już od wielu lat. Od 25 lat rozwijamy markę. W Polsce mamy ponad 150 lokalizacji. Jesteśmy na tym etapie rozwoju, żeby wyjść szerzej i dać dostęp do marki jeszcze większej liczbie gości, ale też potencjalnym partnerom biznesowym – powiedział Damian Rybak, dyrektor ds. franczyzy Pizza Hut w wywiadzie dla horecatrends.

Oferta franczyzy jest skierowana zarówno do dużych partnerów sieciowych, np. stacji benzynowych czy właścicieli parków retail, jak i do mniejszych przedsiębiorców, którzy szukają mają doświadczenie w biznesie i szukają kolejnej możliwości zainwestowania pieniędzy.

Mając umowę z operatorem sieci Pizza Hut, Yum! w całej Europie Środkowej, będzie to region na którym w pierwszej kolejności ma zostać zbudowana sieć franczyzowa. Są to zarówno duże miejscowości, w których już Pizza Hut jest obecna, ale w grę wchodzą również  te mniejsze miejscowości,  50-70 tys. mieszkańców.

Strategia ta zakłada szybszy rozwój sieci Pizza Hut w całej Polsce i Europie Środkowej.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Kwiecień 27, 2020
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Im się udało
Autor: / Kwiecień 14, 2020
Ludzie i biznes
Autor: / Maj 20, 2020
Własny Biznes
Autor: / Marzec 13, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą