Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 31 październik 2019

Foto: Żabka Polska

Żabka rozbudowuje ofertę przekąsek w Żabka Café.


Żabka coraz częściej kojarzona jest z szybkimi przekąskami na ciepło. Sieć wprowadza coraz więcej nowości w odpowiedzi na oczekiwania konsumentów o różnych preferencjach. Do tej pory ogromną popularnością cieszył się hot-dog. Teraz klienci mają okazję spróbować zapiekanki z sycącym kurczakiem z dodatkiem szerokiej gamy sosów. Zapiekanka w Żabka Café stanowi pożywną, chrupiącą alternatywę dla słodkich czy słonych przekąsek i jest już dostępna w sklepach w cenie 6.99 zł. Sieć wprowadziła także niedawno przekąskę na ciepło w wersji dla wegetarian - panini z sosem guacamole również w cenie 6,99 zł.

Z badań wynika, że połowa Polaków je hot-dogi przynajmniej raz w miesiącu, a placówki sieci Żabka są jednym z liderów ich sprzedaży. Wielu klientów, gdy myśli o tym, by zjeść coś w drodze na ciepło, to decyduje się właśnie na hot-doga. Ciekawą odmianę dla konsumentów szukających ciepłej i pożywnej przekąski w biegu może okazać się zapiekanka. To sycąca kompozycja kurczaka, pieczywa i sera, która pozwali zaspokoić nawet duży głód. Do tego szeroka gama oryginalnych sosów jak arabski czy tysiąca wysp, a dla tradycjonalistów – ketchup. Miłośników zapiekanek zainteresuje z pewnością informacja, że zapiekanka pojawi się od początku listopada br. w ramach happy hours w aplikacji żappka i będzie ją można kupić w promocyjnej cenie.

Żabka zapowiedziała, że testuje hot doga w wersji dla wegetarian, który w przyszłym roku w równie pysznej odsłonie pojawi się w sieci. – Pracujemy nad produktem, który zastąpi mięso w hot-dogu, tak by mógł stać się równie smacznym wyborem dla wegetarian. Chcemy stworzyć bardzo dobre rozwiązanie bezmięsne, które zapoczątkuje zupełnie nową kategorię dań w naszej ofercie. Produkty są obecnie w fazie testowej, planujemy wprowadzić je do sprzedaży w przyszłym roku – mówi Jerzy Roguski Dyrektor handlowy firmy Żabka Polska.

Dogodne lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Żabka sprawiają, że klienci chętnie zamawiają ciepłe jedzenie przy okazji szybkich zakupów, podczas przerwy w pracy czy na uczelni albo w trakcie rodzinnego spaceru. Wieczorem zapiekanka, hot-dog, panini czy tosty to idealny sposób na zaspokojenie głodu przed wyjściem na spotkanie ze znajomymi. Z kolei rano, w drodze do szkoły i pracy, to często o wczesnej porze jedyna możliwość zjedzenia w okolicy czegoś pożywnego na ciepło.

Sieć Żabka nieustannie rozbudowuje ofertę kącika Żabka Café – największej sieci kawiarnianej w Polsce, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Oprócz szerokiej oferty przekąsek, które można spożyć w strefie gastronomicznej, w jej asortymencie znajdują się świeżo mielone na miejscu kawy m.in. czarna, biała, espresso, cappuccino czy latte podawane w ekologicznych, biodegradowalnych kubkach.


Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 5800 placówek prowadzonych przez ponad 4000 franczyzobiorców pod marką Żabka. Na przestrzeni dwudziestu lat działalności na polskim rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera segmentu sprzedaży convenience. Nasze sklepy są odwiedzane codziennie przez blisko 2 miliony klientów, a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki. W nowym formacie, wzbogaconym o szeroki wachlarz usług dodatkowych, funkcjonuje już blisko 5000 sklepów.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Styczeń 15, 2020
Aktualności
Aktualności
Autor: / Październik 18, 2019

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Styczeń 17, 2020
O tym się mówi
O tym się mówi
Autor: / Sierpień 26, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 22.01.2020

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 15.01.2020

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.01.2020

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą