Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 30 październik 2019

Foto: QUIOSQUE w Zgorzelcu

QUIOSQUE cały czas rozwija sieć sprzedaży. Marka powiększyła mapę swoich sklepów o nowy lokal własny w Zgorzelcu, w Galerii Słowiańskiej. Salon zajmuje powierzchnię 90 mkw.


Wybraliśmy Zgorzelec ponieważ w regionie brakowało naszego sklepu. Jest to miasto z największym potencjałem handlowym w okolicy. Liczymy też na klientów z zagranicy, którzy często robią tam zakupy – mówi Małgorzata Larwa Manager ds. Ekspansji QUIOSQUE.

QUIOSQUE nieustannie analizuje i odpowiada na potrzeby swoich klientek. Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia - w pracy czy poza nią. To właśnie dlatego kolekcje łączą ponadczasową elegancję z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu ubrania i dodatki sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych uroczystości jak i rodzinnych spotkań, czy weekendowego wypoczynku. W swojej ofercie firma proponuje odzież  w rozmiarach od 36 do 48, realizując myśl przyświecającą marce „jesteśmy różne – jesteśmy piękne”.
Marka zaprasza do współpracy potencjalnych franczyzobiorców. Aby współpracować z  QUIOSQUE należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 m2, w mieście powyżej 30 tysięcy mieszkańców. Koszt inwestycji to, w zależności od stanu lokalu, od 1 000zł do 2 500zł netto na 1m2.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Raporty
Autor: / Czerwiec 25, 2020
O tym się mówi
Autor: / Sierpień 3, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą