Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 20 wrzesień 2019

Foto: SPAR GROUP

SPAR GROUP – wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – uruchomi w Polsce nowoczesne centrum dystrybucyjne dla obsługi detalistów.


Prowadzone są już warsztaty z zespołem logistycznym oraz analiza potencjalnych lokalizacji. Zbudowanie jednej z największych sieci detalicznych w Polsce to jeden z ważniejszych celów SPAR GROUP – która działa już w Irlandii, Anglii, Szwajcarii, w wielu krajach w Afryce i na Sri Lance.

„Rozbudowa i wspieranie sieci detalicznej w Polsce to priorytetowy projekt SPAR Group. Zakładamy dokonanie znacznych inwestycji – w tym także uruchomienie nowoczesnego centrum dystrybucyjnego dla partnerów detalicznych. Terminowe dostawy produktów z magazynów centralnych sieci do sklepów są dla nas kluczowe, dlatego szukamy miejsca dobrze skomunikowanego i z dużymi możliwościami logistycznymi. Docelowo centrum zapewni ponad 6500 produktów od 500 dostawców” – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu WASZ SKLEP SPAR.

Nowe centrum logistyczne będzie uzupełnieniem i rozszerzeniem możliwości logistycznych wynikających z dotychczasowej infrastruktury w ramach Piotr i Paweł.

SPAR GROUP jest wyłącznym operatorem licencji SPAR na terenie Polski. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta w dniu 17 lipca br. ogłosił zatwierdzenie przejęcia udziałów sieci Piotr i Paweł przez polską spółkę zależną The SPAR Group Ltd. Oznacza to, że wdrażanie zarządzania siecią sklepów Piotr i Paweł przez WASZ SKLEP SPAR będzie oparte o standardy i doświadczenia oraz długą historię działalności inwestora na innych rynkach światowych, w tym europejskim.

SPAR GROUP realizuje kolejne etapy integracji z siecią Piotr i Paweł i jako inwestor wspiera sieć w zakresie spłaty zobowiązań, negocjacji umów oraz rozwoju sieci. Dotychczas podpisano lub odnowiono kontrakty z ponad 200 dostawcami.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Październik 11, 2019
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Własny Biznes
Autor: / Styczeń 23, 2020
Raporty
Autor: / Styczeń 13, 2020
Własny Biznes
Autor: / Listopad 12, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 22.01.2020

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 15.01.2020

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.01.2020

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą