Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 17 wrzesień 2019

Foto: QUIOSQUE w natarciu

Marka QUIOSQUE nie zwalania tempa rozwoju sieci. Od początku roku otwarto już 11 salonów. Obecnie łączna liczba sklepów QUIOSQUE to 181, z czego 96 to salony własne, a 85 to sklepy partnerskie.


Obecny rok jest niezwykle udany dla QUIOSQUE pod względem liczby zawartych umów franczyzowych. Marka otworzyła sklepy z czterema nowymi partnerami. Na lokalizację tych salonów wybrano: Wolsztyn, Kielce, Łomżę, Gostynin i Sanok.

W tym roku QUIOSQUE otworzył też 2 nowe lokale własne w Trójmieście. Jedną z nich była Galeria Madison, a druga Galeria Szperk. Bardzo dobrze oceniamy te dwie lokalizacje. Salony są licznie odwiedzane przez nasze klientki - mówi Małgorzata Larwa, Manager ds. Ekspansji.QUIOSQUE znalazł się też wśród najemców Galerii Młociny – najnowszej obecnie galerii na rynku.
Zgodnie z planem, QUIOSQUE otworzy około 18 salonów w 2019 roku.

QUIOSQUE nieustannie analizuje i odpowiada na potrzeby swoich klientek. Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko i swobodnie w ciągu dnia - w pracy czy poza nią. To właśnie dlatego kolekcje łączą ponadczasową elegancję z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu ubrania i dodatki sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych uroczystości jak i rodzinnych spotkań, czy weekendowego wypoczynku. W swojej ofercie firma proponuje odzież  w rozmiarach od 36 do 48, realizując myśl przyświecającą marce „jesteśmy różne – jesteśmy piękne”.
Marka zaprasza do współpracy potencjalnych franczyzobiorców. Aby współpracować z  QUIOSQUE należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 m2, w mieście powyżej 30 tysięcy mieszkańców. Koszt inwestycji to, w zależności od stanu lokalu, od 1 000zł do 2 500zł netto na 1m2.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: QUIOSQUE

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Październik 11, 2019
Aktualności
Autor: / Styczeń 8, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Własny Biznes
Autor: / Listopad 26, 2019
Raporty
Autor: / Styczeń 13, 2020

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 22.01.2020

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 15.01.2020

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 29.01.2020

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą