Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 16 lipiec 2019

Foto: Stava

Firmy Stava, pierwsza franczyza gastro-kurierska w Europie, rozszerza zasięg terytorialny swojej działalności.

W drugim kwartale tego roku oraz na początku trzeciego kwartału zostały uruchomione oddziały franczyzowe w Kielcach, Lublinie, Bielsku-Białej, Toruniu i Krakowie. Niedługo ruszą oddziały w Poznaniu, Częstochowie, Gdańsku i Olsztynie. Obecnie Stava ma 23 oddziały w całym kraju.

- Postawiliśmy na model franczyzowy przede wszystkim ze względu na najwyższą jakość usług, w jaką celujemy. Zaangażowanie oraz praca jaką wkładają w rozwój swoich biznesów nasi franczyzobiorcy to gwarancja solidności i dobrej jakości obsługi, które możemy zaoferować zarówno restauratorom jak i klientom zamawiającym posiłki. Do końca roku planujemy otworzyć przynajmniej 10 kolejnych oddziałów. Cały czas pracujemy również nad uruchomieniem pierwszego oddziału zagranicznego - mowi Paweł Aksamit, prezes zarządu Stava.

Stava dysponuje pierwszym na rynku oprogramowaniem, które w 100% automatycznie rozdziela zlecenia kurierom, uwalniając od konieczności zaangażowania kosztownych dyspozytorów, a jednocześnie redukując liczbę potrzebnych na mieście kurierów o 30 do 50% dzięki zaawansowanym algorytmom logistycznym. Firma zautomatyzowała również administracyjną stronę przedsięwzięcia w stopniu ograniczającym pracochłonność do mniej niż 10 godzin tygodniowo.

Dzięki wysokiej automatyzacji i najwyższej efektywności w branży, oddziały Stava są zyskowne nawet przy umiarkowanej skali, pozwalając franczyzobiorcom działać w miastach już od 50 tys. mieszkańców wzwyż. Udostępniane franczyzobiorcom narzędzia pozwalają im zapewnić restauracjom nie tylko ograniczenie kłopotów z utrzymaniem własnych pojazdów i kurierów, ale również zawsze niższe koszty i szybsze dostawy w porównaniu do zatrudniania własnych kierowców.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Marzec 10, 2020
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Własny Biznes
Ludzie i biznes
Autor: / Maj 20, 2020


Konsultacje online

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą