Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 12 lipiec 2019

Foto: SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu

Aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką, maksymalna wygoda, naturalne materiały i designerskie dodatki.  


Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu to 118,60 m2 z czego część dla gości z 49 miejscami siedzącymi zajmuje prawie 90 m2. Dzięki podziałowi na różne strefy goście mają możliwość spotkań towarzyskich przy kawie, wygodnej pracy z komputerem, prowadzenia spotkania businessowych w większym gronie, ale także na szybki zakup produktów na wynos lub spędzenia wolnej chwili w wyciszeniu.

Tak też jest SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu. Do wyposażenia i wystroju wnętrza dodano meble tapicerowane. Zastosowano różnorodne faktury, naturalne, szlachetne ekologiczne materiały (korek, kamień, drewno, metal). Wnętrze dopełnia różnorodne, budujące nastrój oświetlenie (wiszące oraz kinkiety) oraz detale budujące przyjemne otoczenie (roślinność, lustra, donice, poduchy).
 
SO! COFFEE przy ul. Świdnickiej to już druga kawiarnia w sieci, która posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Wysokość i szerokość wybranych stolików jest dopasowana do wózków, a blaty mają piktogram informujący o przeznaczeniu tych miejsc. Przy kasie zamontowana jest pętla indukcyjna czyli system wspomagania słuchu, który umożliwia osobie niedosłyszącej
odbiór nieskazitelnie wyraźnego dźwięku poprzez cewkę telefoniczna (T), w którą wyposażony jest każdy aparat słuchowy. Kawiarnia jest wyposażona w uchwyty na kule inwalidzkie oraz w przywoływacze - dla osób niesłyszących i starszych. Dostępny jest również znikopis przy kasie dla osób niemych, który ułatwia dokonanie zamówienia. 

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Czerwiec 14, 2019
Aktualności
Autor: / Lipiec 29, 2019
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Im się udało
Autor: / Wrzesień 4, 2019
Raporty
Autor: / Lipiec 23, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą