Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 10 czerwiec 2019

Foto: Auchan

Auchan Retail proponuje franczyzę w trzech formatach: sklepy osiedlowe Moje Auchan, supermarkety pod szyldem Auchan Supermarkety i hipermarkety Auchan. Pierwszy sklep osiedlowy w ramach franczyzy został otwarty 7 czerwca w warszawskim Wilanowie.


Auchan Retail Polska chce stać się punktem odniesienia we franczyzie, opierając się na ekspertyzie z innych krajów, w których ten model rozwoju funkcjonuje od ponad 30 lat.

- To nowa karta w naszej strategii rozwoju w Polsce. Doceniamy doświadczenie naszych Partnerów w ramach franczyzy. Chcemy pokazać siłę Marki Auchan oferując naszym Partnerom szkolenia i towarzyszenie w rozwoju. Nasze mocne strony to przede wszystkim oferta wspaniałych produktów świeżych oraz wyselekcjonowane produkty marki własnej Auchan. Oczywiście nasi Franczyzobiorcy skorzystają z naszego wizerunku cenowego, uznanego w Polsce od lat. Oferujemy również serwis wysokiej jakości dostosowany do ich potrzeb, tak aby jeszcze lepiej zmieniać życie naszych klientów - powiedział Gérard Gallet, Dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

Franczyzowy sklep „Moje Auchan” w Wilanowie to koncept handlowy sklepu osiedlowego o powierzchni handlowej 450 m², oferujący gamę produktów do 10 000 referencji. Sklep ten proponuje również szerokie usługi.

O Auchan Retail Polska

Auchan Retail Polska to znana, handlowa firma o francuskich korzeniach. W Polsce działa od 1996 roku. Po 23 latach Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w hipermarketach, supermarketach, sklepach osiedlowych oraz w handlu elektronicznym.

Obecnie Auchan w Polsce zarządza 76 hipermarketami (w tym 2 we franczyzie z Grupą Schiever), 28 supermarketami Auchan supermarket oraz 5 sklepami osiedlowymi pod szyldem Moje Auchan. Firma prowadzi również działalność handlową w internecie pod szyldem Auchan Direct – serwis działa na terenie Warszawy i okolic.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Autor: / Wrzesień 17, 2019
Aktualności
Autor: / Sierpień 22, 2019

A może te Cię zaciekawią

Ludzie i biznes
Autor: / Październik 2, 2019
Im się udało
Autor: / Lipiec 8, 2019
O tym się mówi
Autor: / Sierpień 12, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 03.12.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 26.11.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 19.11.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą