Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 20 maj 2019

Foto: Weekday

Należąca do grupy H&M szwedzka marka Weekday na swój pierwszy stacjonarny sklep w Europie Środkowej wybrała Elektrownię Powiśle. Zlokalizowany na 3 poziomach sklep zajmie powierzchnię ponad 450 m² i zaoferuje klientom unikatową kolekcję odzieży i akcesoriów, uzupełnioną o marki zewnętrzne, takie jak: Fila, Champion, Birkenstock czy Vans.
 
Weekday jest szwedzką marką należącą do grupy H&M. Istnieje od 2002 roku a w jej ofercie znajdziemy minimalistyczne kolekcje inspirowane popkulturą młodzieżową i stylem ulicznym. Ubrania tej sieci tworzone są z wysokiej jakości materiałów ze zrozumieniem i poszanowaniem dla kultury i jej odmienności, zostawiając jednocześnie miejsce dla rozwijania własnej kreatywności. Filozofia marki „RE-THINK” opiera się na przemyśleniach dotyczących współczesnego świata.

Weekday to także marka, dla której istotny jest zrównoważony rozwój. Działania biznesowe firmy, jak i proces produkcji odzieży, realizowane są z myślą o przyszłości naszej planety. W 2015 roku Weekday wypuścił pierwszą kolekcję denim, w której wykorzystano materiały pochodzące ze zrównoważonej produkcji. Dwa lata później powstała kolekcja kostiumów kąpielowych wyprodukowanych z materiałów z recyclingu, a w 2019 roku marka weszła we współpracę z Recover©, tworząc Limited Edition Collection, która w całości pochodzi z recyclingu. Dziś, już 68% produktów marki Weekday pochodzi ze zrównoważonej produkcji.

– Kolekcje ubrań i akcesoriów oferowane przez Weekday z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy lubią modową prostotę oraz cenią wysoką jakość produktów, ale przede wszystkim chcą kupować świadomie. Marka słynie z minimalistycznych kolekcji, ale nie stroni też od odważnych wzorów czy haseł będących odpowiedzią na aktualne wydarzenia na świecie. Wybór naszego projektu na flagowy sklep marki Weekday w Europie Centralnej upewnia nas, że Elektrownia Powiśle będzie wyjątkowym miejscem – dodaje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Autor: / Kwiecień 20, 2019
Aktualności
Autor: / Sierpień 5, 2019
Aktualności

A może te Cię zaciekawią

Raporty
Autor: / Lipiec 29, 2019
Im się udało
O tym się mówi
Autor: / Sierpień 26, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 24.09.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 17.09.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 12.09.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą