Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 26 marzec 2019

Foto: Nowa odsłona SO!COFFEE

W SO! COFFEE w Factory Annopol w Warszawie przystosowano lokal tak, by osoby niepełnosprawne mogły poczuć się w pełni komfortowo.

Oprócz odpowiedniego przeszkolenia obsługi w kawiarni zostały zastosowane liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. m.in. duże przestrzenie między stolikami, ułatwiające dostęp osobom na wózkach inwalidzkich, wysokość i szerokość stolików została dopasowana do wózków, a piktogramy na witrynie szklanej oraz stołach sygnalizują miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Dostępne są uchwyty na kule dla osób starszych. A przy kasie została zamontowana pętla indukcyjna dla osób z aparatami słuchowymi czyli system wspomagania słuchu, który umożliwia osobie niedosłyszącej odbiór nieskazitelnie wyraźnego dźwięku poprzez cewkę telefoniczna (T), w którą wyposażony jest każdy aparat słuchowy. Ponadto w kawiarni osoby niesłyszące, starsze, mogą korzystać z przywoływaczy – za pomocą naciśnięcia odpowiedniego przycisku mogą poprosić obsługę do stolika. Stosowany jest również znikopis (tablica do pisania) przy kasie dla osób niemych, która umożliwia napisanie zamówienia.  Nie zapomniano również o misce dla psa przewodnika, która została umieszczona w widocznym dla każdego miejscu.
 
Udogodnienia dla niepełnosprawnych w kawiarni w Factory Annopol  to nie jedyne zmiany. Kawiarnia przeszła metamorfozę i jest obecnie wizytówką sieci. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu to ponad 100 m2  z czego część dla gości z 50 miejscami siedzącymi  zajmuje ponad 80 m2. Dzięki podziałowi na różne strefy goście mają możliwość spotkań towarzyskich przy kawie, wygodnej pracy z komputerem, prowadzenia spotkania businessowych w większym gronie, ale także na szybki zakup produktów na wynos lub  spędzenia wolnej chwili w wyciszeniu.Nowe wnętrze to wizytówka domowości w nowoczesnym wydaniu.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Listopad 20, 2018

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Marzec 25, 2019
Raporty
Autor: / Marzec 14, 2019
O tym się mówi
Autor: / Listopad 26, 2018

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 23.05.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 09.05.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 16.05.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą