Franczyza w Polsce

Autor:
DATA DODANIA: 14 marzec 2019

Foto: Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex

Rok 2019 to intensywny czas rozwoju firmy – nowa marka, kolejne otwarcia. Firma nieustannie pracuje nad wypracowaną przez lata pozycją lidera na rynku franczyzowym.

Jak mówi właściciel firmy Wojciech Goduński, klienci od gastronomii wymagają, żeby było szybko, smacznie i do syta i dlatego firma  traktuje to jako motto i z sukcesem realizuje swoje plany.

-W tym roku będziemy pracować nad rozwojem naszego nowego konceptu – Tairoll. Obecnie przeprowadzamy rebranding marki lodowej Mangatto -  dodaje Wojciech Goduński. Oczywiście likwidacja Mangatto nie wiąże się z pozostawieniem samym sobie franczyzobiorców, którzy prowadzili punkty z lodami włoskimi. Ci, którzy wcześniej podpisali z nami umowę na działalność Mangatto, przebranżowili się na lody tajskie Tairoll. Jest to dla nich przede wszystkim bardziej opłacalny biznes – mówi Goduński.  Maszyna do lodów tajskich jest o wiele tańsza niż do lodów włoskich, a zwrot inwestycji następuje znacznie szybciej. Biznes jest o wiele bardziej rentowny, a to przekłada się na zwiększenie dochodów.

- Marzeniem każdej firmy jest to, aby działać jak korporacja, a kluczowe decyzje podejmować jako mała firma. To oczywiście udaje się nielicznym i cieszę się, że nam się to udało – dodaje Goduński.

Firma rozwija się także w kanale delivery poprzez aplikację Zjemy.co, gdzie rynek w 2018 roku rozwijał się bardzo dynamicznie. - Nasi klienci coraz częściej korzystają z możliwości zamawiania potraw za pośrednictwem telefonu lub internetu. Ten sposób składania zamówienia cieszył się największą popularnością w przypadku pizzerii Biesiadowo czy restauracji Western Tortilla. Dla nas to doskonały okres rozwoju firmy. W swojej bazie mamy ponad 500 restauracji. Każdego dnia podpisujemy kolejne umowy – podsumowuje Goduński.

Artykuły które powinny Ci się spodobać

Aktualności
Aktualności
Aktualności
Autor: / Sierpień 19, 2019

A może te Cię zaciekawią

O tym się mówi
Autor: / Sierpień 12, 2019
O tym się mówi
O tym się mówi
Autor: / Kwiecień 2, 2019

Prezentacje franczyzSzkolenia

DLA FRANCZYZODAWCÓW

ZARZĄDZANIE SIECIĄ FRANCZYZOWĄ - 24.09.2019

ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ - 17.09.2019

DLA KANDYDATÓW NA FRANCZYZOBIORCÓW

FRANCZYZA - SPOSÓB NA WŁASNY BIZNES - 12.09.2019

Jak kupić franczyzę

Jak zarządzać franczyzą